Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik méretet kell megvenni...

Melyik méretet kell megvenni egy újszülöttnek a pelenkából? Mindenhol azt olvasom, hogy az 1-es méret a kezdő, de egy átlagos súlyú gyereknél mekkora lesz a megfelelő? Annyira lógna rajta a kettes?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 13:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2012. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2012. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is bajban voltam mert nagyon eltérőek a vélemények. Én nagy babára számítok így 1-esből csak 1 csomaggal fogok venni, 2-esből már vettem kettő csomit mert 1et fizet 2t kap akció volt a Metroban Pampers pelusra.

24hkm

2012. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél 1 csomag 1-est és 1 vagy 2 csomag kettest (egyelőre).

A kórházi csomagban nekünk volt egy 4-5 darabos 1-es pelus, azt ráadod, ha látod, hogy jó, használod az egyest, ha kicsinek találod, kezdheted a kettessel.

Ha megmarad az egyes csomag eladhatod, elajándékozhatod.

2012. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz az egyeshez, akkor vegyél egy kisebb csomagot. Én rögtön kettes pine pelust vettem, mert nagy volt a kislányom születéskor. Meg fogod tapasztalni, hogy melyik kell, én nem bántam meg, hogy nem vettem egyest.
2012. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A Fiam 3880grammal született, de 3hétig az 1-est pelust hordtuk. Most 2,5 hós múlt, 6kiló, de a 2-es bőven jó még rá. Én is vettem neki 3-ast, hogy tuti jó lesz már, hát szegényemnek a hónaljáig ér :D
2012. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!