Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdőcsomag? Aki most volt a...

Kezdőcsomag? Aki most volt a védőnőnél és megkapta a kezdő csomagot.

Figyelt kérdés
Van benne elvileg egy olyan képeslap amit vissza kell küldeni és küldenek egy mam cumit vagy egy előkét ajándékba. Én kb 3,5 hónapja beküldtem azt a képeslapot, azóta semmi és nem jut eszembe, hogy hova küldtem. Aki tud vmi elérhetőséget, e-mail címet, az írja meg. Köszönöm.

2012. dec. 10. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos már én is elfelejtettem az adatait. És ahogy neked sem, nekem sem jött még semmi csomag. Bár én csak másfél hónapja adtam fel. Viszont amikor a kislányom született, akkor is feladtam egy ugyanilyet és lám abból sem kaptam ssemmit... Ez volt másfél éve... Szóval engem is érdekelne a cím :)
2012. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, remélem lesz valaki itt akinek van valami elérhetőség. A barátnőm sem kapta meg. Csak felháborító! Akkor minek írják.
2012. dec. 10. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:

B&M Marketing Kft Esztergom 2501 Pf: 370

Ez van az enyémen, de fel van tűntetve rajta, hogy a készlet erejéig.. úgyhogy sztem csak pusztán adatgyűjtés vagy ilyesmi lehetett...

2012. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. dec. 10. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!