Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem ül már?

Miért nem ül már?

Figyelt kérdés

A kislányom 6 honapos lesz vasárnap, de még nem ül egyedül. Normális ez, az etető székében ügyesen üldögél, meg olyan is van hogy nem is veti meg a hátát. De ha leültetem az ágyra, akkor eldől és nem képes önállóan ülni. Ugye ez még nem nagy probléma, kicsi parázok, jó lenne pár biztató véleményt olvasni :)

Egy kismama



2012. dec. 13. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom még nincs, mer az én fiam még csak 3 hónapos, de barátnőm kisfia 8 hónapos volt, mikor már egyedül is tudott ülni.

Ne izgulj! Előbb utóbb menni fog neki is, szerintem nincs elkésve semmivel.

2012. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kislányom 6 hónaposan eldölt,mint egy zsák:)8 hónaposan kezdett megülni
2012. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

az èn kislànyom is 6 honapos.nem ul,de mèg csak nem is fordul àt hàtrol hasra.nem kutyàzik,nem màszik...vannak nagyon gyorsan fejlodo gyerekek,kissè irigykedve olvasom màsok mennyi mindent tudnak màr...

ne aggodj,szerintem semmi baj nincs,csak kènyelmes a dràga... :))

2012. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális és benne van az élettani normálban! Sok baba nem is ül egyáltalán, csak amikor már feláll és lehuppan. Ne aggódj és leginkább ne versenyezz!
2012. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, remélem lassacskán "aktíválódik" :))

A kényelmessége nem kétséges, mert egy kerek, cuki malacka :) mindjárt 8 kilo.

2012. dec. 13. 18:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normális hogy 6 hónaposan nem ül önállóan :)

Ne agodj.

2012. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mindennek megvan a maga ideje. :) Majd szépen begyakorolja a mászást, majd mászásból kiteszi a kis popóját és utána ülni fog, ha megérett rá.
2012. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert egy 6 hónapos gyereknek már ülnie kellene?Én még soha nem olvastam erről és senki nem mondta nekem.
2012. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam pár percig tud egyedül ülni, aztán vagy eldől vagy kitámasztja magát, de előre dől olyankor és azt már nem hagyom, mert kényelmetlen is és nem is egészséges a hátának.
2012. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért aggódsz??!!! Ráadásul nem tesz jót a babádnak, ha lépten nyomon ültetgeted, ha még nem ül! Az én lányom 7 hónaposa ült fel támasztva, és utána rá 3hétre támasztás nélkül!Én csak és kizárólag akkor ültettem, amikor támaszték nélkül ült! Addig pedig elvolt, azzal amit éppen tudott.. ez nem versenyfutás. Vannak babák igen, akik már ekkor szépen ülnek, de ezzel, h felülteted, nem hogy előbb fog ülni, de még a gerincét is tönkre vágod!


Nyugi és várd meg míg ő maga csinálja!!!!

2012. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!