Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panellakó anyukák hogy bírják...

Panellakó anyukák hogy bírják a babáitok már most a meleget?

Figyelt kérdés
Negyediken lakunk és a 4 hónapos kislányom nagyon izzadós. 26 fok van már most... Van valaki hasonló helyzetben?
máj. 11. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Legkondit vettunk. Megcsinaltunk egy nyarat nelkule, de 20-30 percenkent ebredt egesz nyaron, ejjel-nappal, meg is ertem, volt bent vagy 30-35 fok.

Ugyhogy amint el tudtak vallalni, beszereltettuk. Azt sajnalom, hogy nem gondolkoztunk elore, mert mi elvoltunk nelkule 😅

máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fűtési szezonban is közel ennyi volt. Inkább most itt hűvösebb van még.

Egyébként lengén van a kisfiam öltözve, télen is egy szál body volt rajta idebent.

máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Földszinten lakunk, viszonylag keveset süt ide a nap. 22 fok van, a nappaliban konkrétan megy az olajradiátor, mert fázunk. Szóval én már várom, hogy meleg legyen, mert ez még nem az.
máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Mi is negyediken lakunk, reggeltől késő délutánig süti a nappalit a nap. Ugyanúgy tettünk, mint az egyes válaszoló. Légkondi.


Előtte mi elvoltunk ventilátorral, de a gyereket nem akartuk pácolni, folyton ömlött róla a víz, pedig egyszál pelenkában volt nyáron.

máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 babyboom567 ***** válasza:
84%
ahh,én pólóban voltam ma vásárolni, kint is pólós idő van,konkrétan lefőttem, én már ettől a melegtől is halálomon vagyok.Akkor lehet 3-as válaszoló titeket láttalak tegnap,mert egy anyuka és gyerek ment át a zebrán pufidzsekibe sálba sapkába,és azt hittem rosszul látok,mert épp a bőrömet le akartam venni annyira melegem volt.Jaj, és a hétvégén mi már medencéztünk volna, csak apámnak el kellett utaznia,és nem tudtunk menni hozzá.
máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 babyboom567 ***** válasza:
91%
az lemaradt, hogy nekünk is légkondink van.
máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
van klimánk.
máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

#5 Hehe, biztos nem minket láttál, mert kint bitang jó idő van, szó se róla, rövidgatya-pólós simán. Csak a lakásnak nem sikerült még úgy igazán átvennie. Kintről rendesen rossz bejönni. A mi lakásunk lassan melegszik fel minden évben, cserébe viszont utána az őszi átmeneti időszakban lassan is hűl le. Fűtésszezonban meg folyamat ki van buktatva legalább 2-3 ablak, különben megfőlünk.

(#3)

máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor beruházunk egy klímára :D
máj. 12. 00:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Keszitsd a penztarcat. Mi csaladi hazban pont most kertunk ajanlatot. 2 gyerekszobaban, egymas melletti ket szobaba, ket kis belteri egyseg,ablak alatt 1 kulteri egyseggel,800 e ft. :D es ez nem atveros ajanlat,csalad baratja,ferjem ugyfele a klimas srac. Felmillio a 3 gep,130 a munkadij, a tobbi a vezetek,kabelcsatorna,fali tarto konzolok es mar ki is jott a 800 rugo. Nagyon durva.
máj. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!