Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oilatum termékekről tapasztala...

Oilatum termékekről tapasztalatok? Megéri az árát? Használ valóban?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vettem a kisfiam téli ekcémájára. Bőrgyógyász is mondta hogy jó termék. Nekünk nem segített, de az igazat megvallva még semmi se.
2012. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kukába dobtam. Olyan lett a gyerek mintha mészbe mártottam volna. Olyan fehér lett a böre. Hármadik napi fürdés után jött csak le az a fehérség rola. Mi sem találjuk egyenlöre a börére a megfelelő fürdetőt és krémet. 9 hónapos atópiás.
2012. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is használtuk többek között ezt is,de nem vált be.Aztán a bőrgyógyász felírt egy gyógyszertári kikevert testápolót,és javasolta a Physiogel A testápolót.Az előbbit fürdés után,az utóbbit napközbe egyszer hasznájuk,és elmúlt az atópiás dermatitis:))Rengeteg kencém van itthon,olcsóbb,drágább,de semmi sem segített csak ez .A Physiogel sem olcsó,de sokszor a sírás kerülgetett mikor újabb foltok jöttek nap mint nap.Van olyan patika ahol még termékmintát is lehet kérni,mielőtt megveszünk egy flakonnal.
2012. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nálunk is a kukában végezte... Nem venném meg soha többet.

Kedves első válaszadó, remélem, még olvasod a témát, az én kislányom is ekcémás és mi is már mindent kipróbáltunk Az utolsó mentsvár volt, amit az ápolónő javasolt, hogy próbáljuk ki a frezyderm kamillás fürdetőt és a babakrémet, mert már nem tud mást ajánlani. Ezek végre jók lettek, megérték az árukat. Azóta kipróbáltam pelenkázáshoz a folyékony hintőport is, az is nagyon jó, még a nagymamának is vettünk most karácsonyra, bátran ajánlom. :)

2012. dec. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekünk nagyon bevált, főleg a fürdőolaj és a krém együtt hamar rendbe tette, (teszi) a kisfiam bőrét.

Mivel azt ekcéma is mindenkinél mástól, több mindentől lehet, a gyógymód is esetenként eltérő. Érdemes kipróbálni.

2013. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!