Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az alkoholmentes sör és a...

Az alkoholmentes sör és a gyerektápszer fogyasztása valóban elősegíti azt, hogy több tejem legyen? Mit hallottatok efelől? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A tápszer még a gyereknek sem igazán jó,mert mesterséges étel.Hogy segítené elő a szoptatást.Igyál tejet,egyél rántott levest.gyümölcslevet,amit jobban szeretsz,az többet ér.
2010. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az alkoholmentes sör valóban jó, nekem bevált, a gyerektápszerről viszont nem tudok nyilatkozni, még nem is hallottam róla, hogy valaki ezzel serkentene.
2010. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A tápszerről max. a babánál hallottam, hogy ha kap, megerősödik és több ereje lesz a szopizást megtanulni az első hó során.

Az alkoholmentes sör nálad jó + ajánlom Urtica urens homeós bogyó 2X5, Fitolac vagy Lactoherb szoptatós tea (napi 1-2 liter max.). Sok pihenés és változatos, fehérjegazdag étrend.

2010. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen-igen. a szoptatós teát iszom, ha kell ha nem. És 7vgén akarom megvenni ezeket a homeopátiás bogyókat.

Mindent megteszek, csak legyen tejem.

De a sör ízét nagyon nem szeretem. de ha tényleg használ, akkor inkább leutálom:-//

2010. febr. 17. 21:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a védőnőm javasolta hogy igyak tápszert én is,hogy több tejem legyen, de számomra ihatatlan volt, a sör meg habzik buborékos és hasfájást okoz a babának!
2010. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Erről még soha nem hallottam, hogy tápszert akarnak itatni az anyukával...nahát?

A kérdésre válaszolva: Az alkoholmetes sört én is próbáltam, de nekem nem jött be, viszont mióta megiszok napi min.6-8 dl tejet azóta rengeteg tejem lett. Ja, és figyelj arra is, hogy a napi össz. folyadékfogyasztásod min. 3 liter meglegyen.

2010. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kene ezen gorcsolni es akkor menni fog. A szoptatas egy oszton amit az "okoskodo anyak" elnyomnak magukban mondvan hogy :ures a cici , surun szopik tuti hogy ehes, megmertem es nem evett eleget. Csak egyel ugy ahogy amugy is ennel...nem kell ide semmi szarsag. merd meg a babadat havonta es ha nem fejlodik rendesen akkor felmerulhet a kerdes hogy esetleg nincs eleg tejed. En tobb mint 1 eve szoptatok (6 honapig kizarolag cici). ezalatt az 1 ev alatt voltam stresszes az egyetem miatt, dietaztam es edzesre jartam mignem lefogytam 8 kilot es megis van tejem...hidd el nekem hogy ez oszton es sok esetben eleg csak lazitani es hagyni a babadat hogy vegezze a dolgat mert amig o sziv addig nem marad tej nelkul.
2010. febr. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A szoptatós teákról csak annyit, hogy az sem jó ha túlzásba viszed. Én csak reggel éseste ittam meg egy 3 decis bögrével. Amúgy meg ha elkezded enni a bogyókat, akkor a tejserkentő teát nem szabad inni, mert ütik egymást. Vagy ez, vayg az!

A gyerektápszerről én sem hallottam, csak a sörről, meg a rántáslevesről. Na meg a sok folyadék, de az sem kell hogy a napi 3 l-nél több legyen!!

2010. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
Csak azért nem kell söröznöd, hogy tejed legyen! Én speciell szeretem, ezért iszom, a babámnak nem fáj tőle a hasa. A tejet viszont nem szeretem. "Áldozatkészen" megiszogattam az elején egy-egy csészével, aztán mikor rámtört az akkut hasmars, úgy döntöttem, többet ártok a tejtermelésemnek, mintha nem innám. Mindegy, milyen formában, de a folyadékbevitel fontos! Hmm, husilevesből minden nap meg bírnék enni két tányérral :) A homeobogyókat pedig tényleg ne szedd teával együtt, mert a legtöbben menta van, és az gátolja a hatásukat (fogmosás előtt-után fél órával se szabad bevenni)
2010. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat


Nos megpróbálta, meginni egy alkoholmentes sört, de több jött ki belőlem, mint amit megittam. Úgyhogy ezt hanyagolom:-))

Marad a többi folyadék

2010. febr. 18. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!