Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok 3. babát várókna...

Tapasztalatok 3. babát váróknak vagy 3 gyerekes anyukáknak? Valóban nagyobb a poci ilyenkor mint az előzőeknél vagy ez egyénfüggő?

Figyelt kérdés
Minden egyéb infó érdekel. Köszi. :)
2010. márc. 29. 13:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést mindenkitől, rossz kategóriába írtam!! :( BOCSI!
2010. márc. 29. 13:45
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem igen:))))))

Már most 12 hetesen nem tudom takarni, na jó nem hordó méretű, de az előzőeknél később látszott.

3-at várom.

2010. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én négy gyermeket szültem, minden terhességem csak a 20. hét után kezdett látszani, pedig vékony vagyok.
2010. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a 3.at várom!Nekem nem látszik de én már érzem hogy nagyobb a méhem mint előzőekkel.

10hetes

2010. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is vékony alkat vagyok, bár még csak 7 hetes, kíváncsi voltam kinél hogyan alakul(t) ez a dolog.

Nálunk az elsőnél (fiamnál) nagyon sokáig nem látszott hogy terhes vagyok, a másodiknál (lányomnál) nagyon hamar. Amúgy lehet hogy hülyeség, de már most is van egy kis hasam, ami totál nem szokott. Persze ilyenkor még csak az emésztésre lehet fogni. :)

Egyébként azért kérdeztem, mert akár hány 3. babát váró anyukával találkoztam (7.-8. hónaposak voltak) jó nagy pocijuk volt és azt mondták hogy a 3.-kal mindig nagyobb. Na nem mintha szeretném, majd alakul ahogy alakul, csak hajt a kíváncsiság. :)

2010. márc. 29. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a harmadikat várom!Nekem csak az elsővel volt kicsi pocakom!A második fiammal elég nagy volt,és most a 27.héten járva is szerintem elég nagy!De ahogy elnézem a hasonló időben lévő kismamikat,nem annyira veszéyes(mármint az enyém).De szerintem egyénfüggő,illetve alkati kérdés!De azért ilyenkor már a méhed is nagyobb valamennyivel!
2010. márc. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csajok! Kellemes babavárást és babázást kívánok mindenkinek! :)
2010. márc. 30. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!