Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor múlt el a babátok...

Mikor múlt el a babátok hasfájása? Bevált valami csodaszer? Ha igen, akkor mennyi idős volt a babátok?

Figyelt kérdés
A második kérdés azért érdekel, mert tényleg a "csodaszer" használt vagy valójában az idő oldotta meg? Mert mire az ember mindent kipróbál, már lehet kinövi a kicsi...
2012. dec. 13. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Kb. 2,5-3hósan múlt el a lányomnál. Nekünk a Novalac AC tápszer vált be, plusz az elején használtam keveset az Infacolt... szerintem az is jót tett. Biztos, h a tápszer volt jó, mert ahogy elkezdtem adni 1 nap múlva okésak voltunk. Egyébként meg, ha mégse találsz megoldást, akkor biztasson, h tényleg kinövi! :)
2012. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyik gyerekemnél sem használtam semmilyen gyógyszert vagy csodaszert. Köménymagos vagy ánizs teát ittak, és tornáztattam, masszíroztam őket.

Nem szoptattam, csak 2-3 óránként, így nem nyeltek sok levegőt, ezért nem is sokat fájt a hasuk.

6 hetes koruktól már nem voltak hasfájósak.

2012. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
colief csepp!bárcsak előbb próbáltam volna ki.3 hónapig fájt extrán csóri kisfiam hasa,kipróbáltunk mindent,espumisan,infacol,masszázs,torna,szélcső,mindegyik csak a már keletkezett görcsöket,gázokat igyekezett kikergetni a babóból.A colief pedig ezt megelőzve a táplálék lebontását segíti.nekünk bevált.
2012. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nalunk az ido segitett. 2 honapos volt, amikor egyik naprol a masikra edes, nyugodt, nem hasfajos kisbaba lett es azota is minden jol mukodik a pocijaban (4 honapos). Pedig o aztan extra durvan hasfajos volt es fel sem sorolom h miket probaltunk... Nem aludtunk 6 hetesen csak 24 orabol 3(!!!) -at.. Gondolhatod... De kinovik:) Nem tudok "csodaszert" ajanlani es olyat sem amitol csokkent vna a fiam pocifajasa. Mondjuk 1 dolog bevalt: ha elvittem furodni. Ott a meleg viz hatasara mindig megnyugodott a pocija, meg sem szolalt a furdetokadban sosem. igy mindig jo sokat pancsizott es talan ezert elbirt aludni este (6 hetes kora utan).
2012. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is a Coliefre esküszöm; vagy a másik nagyon jó a Biogia.Össze sem lehet hasonlítani az Espumisannal,Infacollal.Arról nem is beszélve,hogy nem kell minden szopi/tápszer előtt adni.Egy nap egyszer,és így is használ.Sajnos mi is későn akadtunk rá,ha tudom nem próbálom végig a patika összes cuccát. :/
2012. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi mindent kipróbáltunk. Colief, biogaia, infacol,... stb. Tényleg mindent. Beba sensitive tápszert evett, tornázott,teáztunk, szélcsöveztünk, masszíroztunk,... Szóval tényleg amit lehetett megpróbáltunk, de semmi. Aztán amikor már nem is próbálkoztunk semmivel, 2,5 hónaposan egyik napról a másikra elmúlt. Minden baba más és más, Szóval próbálkozzatok, hátha nektek használ valami. Sok sikert, és kitartás! :)
2012. dec. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biogaia és espumisan együtt. Azonnal megszűnt. Picivel múlt akkor egy hónapos.
2012. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ezt a kérdést tettem fel pár hete.. érdemes elolvasnod, a kommentjeimmel együtt!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na az én fiam nem kimélt:) 6hónaposan kezdett enyhülni és ahogy elkezdtem a hozzátáplálást kezdett javulni a helyzet.Bár még most sem múlt el teljesen.Colief csepp és Gripp water adtam/adom neki.Ezek azért segitett valamennyit,de csoda nem történt.
2012. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekunk a Sab simplex valt be. Lehet kapni veny nelkul is a patikaban. Nagyon sok mindent kiprobaltunk, de semmi sem segitett, csak ez.Teljesen 3 honaposan mult el neki, akkor mar nem volt szukseg gyogyszerre.
2012. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!