Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Nutrilon 2 HA tápszer -...

SOS! Nutrilon 2 HA tápszer - nyálkás maradék a cumisüvegben? Megromlott?

Figyelt kérdés
Kislányom majdnem 8 hós, 1,5 hete váltottunk 2-es tápszerre. Nem tudom, hogy ez sűrűbb-e, vagy mi a baj, de nem csöpög ki a cumisüveg cumiján, hogy ellenőrizni tudjam a hőmérsékletét, és előbb, mikor megitta a kicsi a reggeli adagját a cumisüveg oldalán olyan nyálkás (mintha a táp nyállal vagy takonnyal keveredett volna) folyt le. Mi lehet ez? Megromlott a tápszer? Pedig spájzban tartom mert ott hűvösebb van, nedvesség sem érte, szavatossági dátum is rendben. Remélem nem mérgeztem meg szegénykémet, attól félek, hogy már az elejétől ilyen lehetett, csak most vettem észre. De akkor hányt volna vagy ilyesmi nem? :(
2012. dec. 14. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:
szia én Beba Ha 2-t használok, de van hasonló tapasztalatom. Nem hiszem, hogy megromlott, nálunk akkor szokott ilyen nyálkás, fura csomó keletkezni benne, ami a végén az üveg alján, oldalán stb. marad, ha nem megfelelő hőmérsékletű volt a víz (túl meleg, túl hideg), amibe betettük a tápszerport vagy többet raktunk (pl. az adagolókanalat nem húztuk le vagy véletlen elszámoltam a kanálszámot), + ha nem ráztam eléggé össze közvetlen a tápszer belekanalazása után. Próbálkozz, előbb-utóbb rájössz, hogy mikor nem "taknyosodik be" :-).
2012. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!