Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom kb. egy hete...

A kislányom kb. egy hete egyből üvölt ha az apja felveszi. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Kicsikém 11 hetes és altatásnál nem akar az apjánál lenni, ha felveszi rögtön üvölt és nem is lehet megvigasztalni. Akkor tud csak megnyugodni ha átveszem tőle. Így az én estéim úgy néznek ki, hogy 7 órától kb éjfélig ringatom, járkálok vele, kézben van, hogy el tudjon aludni. Nem tudom hogy lehetne erről leszoktatni, már az estéim semmi másból nem állnak, a házaséletünk megszűnt, mert mire nagy nehezen elalszik én totál kivagyok merülve. Mikor lesz ennek vége? Van ötletetek, hogy lehetne leszoktatni a kézben altatásról?
2012. dec. 14. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Altasd babakocsiban,mert nem vezet sehova ha ringatod órákon keresztül,valószínűleg azért üvölt,mert keveset látja
2012. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy valami új parfümöt vagy after shave-et használ a férjed,és nem bírja a szagát.
2012. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
és a babakocsiban altatás is baromság.egyik kellékről átszoktatni a másik kellékre=ugyanaz a probléma.napközben még azt mondom oké,de éjszaka aludjon sztem a saját ágyába.de miért akarod már 7 órakor elaltatni?hogy alakul a napirendetek?lehet hogy nem is álmos még akkor,és 9-kor elaludna egyedül is,mindenféle hókusz-pókusz nélkül.
2012. dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

7 óra körül fürdés van, utána szopizik és kb. fél 8 körül kezdjük az altatást. Alszik fél órát és felébred, aztán kezdődik elölről az egész és ez megy kb. éjfélig, akkor alszik el annyira, hogy reggel kb. 6-7ig alszik.

A babakocsiban altatás nem vált be sajnos. Férjem nem használ semmi újat, két hete még elvolt vele is. Nem értem :( Járt így más is?

2012. dec. 14. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk is az volt, hogy 6 és 7 közt fürdettem, aztán éjfélig nem aludt. Meguntam, áttértem arra hogy egy etetéssel később fürdetem, 9 és 10 közt. Azóta fürdés után könnyű altatni és kibír 5 órát evés nélkül. Szerintem térjetek át ti is erre.
2012. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!