Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindjárt 2hónapos a babám és...

Mindjárt 2hónapos a babám és nem fordítja a hangom után a kis fejét! Normális ez? Hallás vizsgálaton rendben volt minden ha bekapcsolom a porszívót megilyed! Ugy hogy a hallása oké! csak nem fordul a hangom után! De miért?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
2 hónaposan nem igazán szoktak oda fordulni a hangokra, az én kisfiam 5 hónapos lesz egy hét múlva és ha a nagytesó játszik akkor szólíthatom és kiabálhatok én, meg sem rezzen azt figyeli mit csinál a nagy. Várjál még egy hónapot és nézd meg mennyit változik és 4 hónaposan már hangosan fog nevetni neked.:)
2012. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányom 4 hónapos múlt. Valamivel 3 hónapos kora után fordult először egyértelműen a hang felé, de ha valami éppen nagyon leköti, akkor még mostanában is előfordul, hogy nem figyel, hiába szólok neki.
2012. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak egy irányban csinálja ezt,vagy se jobbra se balra nem fordítja a kis fejét?Azért ezt letesztelném.

Gondolom voltatok ortopédián nemrég a kötelező vizsgálatokon?Ha ott nem mondtak semmit,és a gyerekorvos sem,akkor ne aggódj.

Az én lányomnak a pocakban jobb oldali fejtartása volt sokáig,és ez születése után is megmaradt.Kb ennyi idősen derült ki,és gyógytornász,ill.otthoni gyakorlatokkal fokozatosan 1 hónap alatt rendbe jött.

2012. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
forgatja mind2 irányba,csak a hang után nem fordul.oly annyira forgatja hogy hátul egy köbe teljesen kopasz :)
2012. dec. 14. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!