Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos lányomnak szeretnék...

10 hónapos lányomnak szeretnék névnapjára sütit sütni?

Figyelt kérdés
Amiket találtam receptet, mindegyikben van sütőpor, szódabikarbóna vagy zselatin. Ezeket már eheti? Vagy úgysem eszik ebből mennyiséget? Vagy ezeket hogyan kell "bevezetni"?
2012. dec. 14. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

hát..ö..érdekes kérdés

az én lányomnak 10 hós korában mikor volt a névnapja nem jutott eszünkbe hogy tartsuk,még kicsi volt akkor.

de ha sütnék akkor egy snassz gyümölcstortát csinálnék.

2012. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A zselatint nem tudom, de hát a babakekszekben is csak van valami sütőpor féleség :)

Szóval szerintem mehet, nem hiszem, hogy baja lenne tőle, gondolom nem fog azért sokat enni belőle, vagy max a zselatint leszeded neki róla :)

2012. dec. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én babakekszből és gyümölcsből csinálnám amihez ha eszik már akkor natúr joghurtot és túrót tennék aztán a hűtőben összeáll,így magunknak is szoktam csak nem babakekszből.
2012. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!! :)
2012. dec. 15. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!