Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vehetnék 2,5 éves lányomna...

Mit vehetnék 2,5 éves lányomnak névnapjára, ami nem játék és nem ruha?

Figyelt kérdés

Játékja rengeteg van, ráadásul biztos a rokonoktól is kap majd. A ruhát meg úgysem értékeli, meg abból is van elég. Valami "lakberendezési" tárgyra gondoltam a szobájába. Gondoltam gyerek forgószékre az íróasztal elé, de mindegyikhez azt írják, hogy 50 kg-ig terhelhető. Akkor én nem is ülhetnék rá? Meg amúgy is félek, hogy leesne róla, végülis az nem pont ilyen kicsiknek való. Mit vehetnék még a szobájába? Felesleges dolgot nem akarok.

Amúgy nem túl "csajos" gyerek, inkább a Legó és az állatok érdeklik . És a kedvencei Diego és Dora (mesehősök), úgyhogy valami Diegós, Dórás cucc jó lenne.

Mit tudtok ajánlani?


2010. jan. 22. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy kisállat?Gyurma formákkal?
2010. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igazi kisállat szóba sem jöhet. Valam iinteraktívra gondoltam, de az is csak a játékok sorát bővítené és úgyis megunná egy idő múlva. A gyurmát meg mostanában tüntettem el, mert kistesója született és nem szeretném egész nap a gyurma galacsinokat szedegetni a földről, most valahogy ehez nem lenne türelmem. A nagyszülőknél szokott gyurmázni. De azért köszi.

Más valami?

2010. jan. 22. 17:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Állatkerti,bábszínház belépő! Hmmm? :O)
2010. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vidd el a Camponába a játszóházba.
2010. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
vegyél neki egy lakást. sztem nagyon jó ajándék, és később is hasznát veszi majd. ameddig nem lakik benne, addig kiadjátok, és a bevételből fedezheti majd a tanulmányait.
2010. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vehetsz neki szĂŠp kĂŠzzel festett asztalt, szĂŠket, kis paddal , felfĂşjhatĂł fotelt, felfĂşjhatĂł vagy merev falĂş medencĂŠt, ĂşszĂłgumit, lehet tĂśk jĂłt fog vele jĂĄtszani ĂŠs majd nyĂĄron is jĂł lesz.

Akkor még egy szép játéktárolót, színezőt, filctollat, színes ceruzát, akkor ilyen kis szobasátort, vagy ilyen műanyag kis házat. Akkor még ami drágább de sokáig jó, gumivárat csúszdával, trambulint. Sokáig kihasználja ezeket.

Akkor ha nincs neki, akkor fa hinta, homokozĂł, bicikli, tricikli, motor, homokozĂł szett.

Esetleg mĂŠg jĂĄtĂŠkporszĂ­vĂł, takarĂ­tĂł szett ami gyerekeknek valĂł.

Akkor mĂŠg mondjuk ilyen figurĂĄs mamuszt.

Most Ă­gy ennyi jutott eszembe.

RemĂŠlem valamelyik tetszik majd.

Majd Ă­rd meg mit vettĂŠl neki!

2010. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mesefigurás ágyhuzat vagy étkészlet esetleg?

mi pecsételoket fogunk a 2éves fiunk szulinapjára.

2010. jan. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Atyaég névnapja lesz nem karácsony van:) Esetleg vehetnél neki egy jó könyvet, amit együtt nézegethettek v. olvashatsz neki belőle.
2010. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet: vannak olyan mesekönyvek, amiben puzzle van. Lehet olvasni, de lehet játszani is.
2010. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat. A lakást biztos nem gondolta komolyan: milliomos nem vagyok.

Végülis úgy döntöttem, hogy felesleges dolgot nem veszek: így vettem a DM-ben fogkefét, fogmosó poharat és homokórát, amivel lehet mérni a fogmosás idejét. Úgyis mostanában próbálkozunk az egyedül fogmosással: eddig én mostam neki.

Anyukámnak meg javasoltam, hogy fizesse be játszóházba, mert ő sem tudott mit venni.

2010. jan. 25. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!