Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumizavaros babátok megtanult...

Cumizavaros babátok megtanult szopizni? Ahogy nő, ki tudja majd szívni a többi tejet és megtanulja jól bekapni a cicit? El tudtátok dönteni mikor sír ételért?

Figyelt kérdés
8 hetes a kislányom. Az eleje óta szenvedünk a szoptatással. Bimbóvédővel kezdtük, de sosem evett vele eleget így megpróbáltuk nélküle a lapos bimbómmal. Így sem szív ki többet 80-nál, de szopi után 20 perccel kb sírni kezd. Ha ilyenkor adok neki lefejt tejet megeszi, de akármennyit kap megeszi. Egyszer kiszív majd annyit, amennyi kell neki? És eljutunk oda, hogy tudjam tényleg éhes e? Most olyan mintha addig enne amíg kap. Ha 130-at akkor annyit de ha 180-at adtam megette azt is!

2012. dec. 14. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 hónapig szoptattam bimbóvédővel, a lányom nem tanult meg nélküle, rá se harapott a mellemre. Viszont a te lányod már tud szopizni, hiszen így is eszik!!! Ez nagyon nagy dolog :)


szerintem 20 perccel szopi után nyugodtan adhatsz neki megint cicit a másik melleddel kezdve!


(mert tuti, nem azért eszik meg mindent, mert éhes, hanem mert szopna, magasabb a szopási ingere)

2012. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
2 hónaposan tanult meg 3 nap alatt jóllakásig képes lett rá,melde calma ! szoptanítot is használtuk de semmit sem ért mert nem azzal volt gond.
2012. dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos Ő sem harap rá rendesen, inkább beszipkázza a minibimbóm én meg szorítom a fogam, annyira fáj.
2012. dec. 15. 05:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Ezen viszotn valahogy változtatni kell, emrt így csak a te melled fog fájni. Szoptatási tanácsídót hívnék házhoz a helyedben.
2012. dec. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szoptatási tanácsadó volt nálunk, utána mi voltunk egy másiknál kétszer is. Nem tudom mi lesz. Le vagyok törve.

Nekem bimbovédővel is fáj, beszívja a védőbe a bimbóm és az udvar egy kis részét.

2012. dec. 15. 07:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvféke rendben van?

Elég nagyra nyita a száját mikor beveszi a bimbódat?

A tanácsadó miket tanácsolt?

2012. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyelvféke rendben van, két orvos is nézte. Szerintem nem nyitja elég nagyra de ha igen, akkir is lecsúszik róla, ugyhogy lehet visszatérek a bimbóvédőhöz. Azzal ugye nem kell az udvart is bekapnia? Legalabbis sztem.
2012. dec. 15. 13:28
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, milyen bimbóvédőt használtál?
2012. dec. 16. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!