Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Mit csináljak? Szerintem...

SOS! Mit csináljak? Szerintem cumizavaros lett a babám, nem akar szopizni, pár korty és köpi ki a mellemet. Esténként cumisüvegből kap lefejt tejet pótlásként, de idáig (2 hónapig) nem volt ilyen gondunk.

Figyelt kérdés
Hogyan vegyem rá, hogy szopizzon rendesen, idáig órákig is elcumizott rajta, de most már ez sem megy.
2011. febr. 18. 10:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Este muszáj pótolnom, mert nagyon minimális a tejem olyankor. Egész nap két ciciből szopizik, délután már 1-2 óránként, és még sem nő a tej mennyisége. 2,5 hónapos a babám.
2011. febr. 18. 10:34
 2/8 anonim ***** válasza:

Ige, sajnos cumizavaros lett. Sok mindent nem tudsz sajnos tenni, próbálkozz, de ha már most sem nagyon fogadja el, akkor eztán meg még ennyire sem fogja. Az én kisfiam is 3 hósan be sem kapta, miután cumisüveget is kell használnom.

Sajnálom, kitartás és próbálkozz.

2011. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És te mit csináltál? Feladtad a szoptatást, vagy erőltetted, vagy fejtél?
2011. febr. 18. 10:50
 4/8 csill79 ***** válasza:
Nekem 3 hónaposan napokig üvöltött ha a cicimre tettem,csak reggel volt hajlandó szopizni.Mindenki írogatta,hogy bizony cumizavar meg szopi sztrájk!A doki azt mondta,hogy meg fog jönni és azt érzi a baba.Eleje óta tápszeres kiegészítést kap!Szerencsére magától elmúlt!Próbálkozni kell,ez csak átmeneti.Nekem amúgy tényleg megjött,de szerencsére ugyanúgy szopizik mint eddig.Néha van,hogy nem akar,és akkor csak tápszer adok,de előbb-utóbb mindig sikerül megszoptatnom.Ne keseredj el,ez csak átmeneti dolog szerintem.
2011. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is muszáj néha adni még egy kis tejet külön. Én pont emiatt az elejétől fogva kiskanálból etettem. Nem tudom, hogy késő-e, de megpróbálkozhatsz vele.
2011. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Eleinte erőltettem, fejtem is, de nem sok sikerrel. Egy darabig átállt a 3x szopira, reggel délben este. Aztán csak a reggelire, aztán 3 hós korára egyikre sem. És ezt 2 hósan kezdte. Remélem nálad nem így lesz, de valóban vagy kis pohárból vagy kiskanállal add neki a tejet.
2011. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az en babamnak mar a korhazban cumi volt a szajaban, es cumiisbol ivott. Igy nem csoda, hogy nalunk is cumizavaros lett. 7 hetes volt, mire megtanult cicibol enni. sok esten at sirtunk a gyerek mert ehes, en meg azert meg nem tudtam etetni. En kertem mindenfele tanacsot mindefele szervezettol, es az valt be, hogy nem etethettem uvegbol, csak kanalbol. Vettem a medelatol egy eteto kanalat, azzal etettem 5 napig. kinszenvedes volt, de utana kinaltam cicibol, es rakapott :) En javaslom neked probald ki!
2011. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A medelas kanal tenyleg nagyon jo! En is csak ajanlani tudom, igaz nem olcso, de megeri!
2011. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!