Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet kijelenteni hogy...

Mikor lehet kijelenteni hogy a baba önállóan tud ülni?

Figyelt kérdés
ha leteszem ülve,nem dől el,úgy is tud játszani,vagy ha magától ül fel a mászásból?
2012. dec. 15. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha mászásból kiül!

Illetve talán már akkor is, ha valamibe kapaszkodva fel húzza magát és úgy is marad!

2012. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel előbb ül, minthogy felüljön, ezért ha önállóan ül, az azt is jelenti :) Ha megül és nem dől el. Ha fel tud ülni, az meg azt jelenti, hogy már olyan erős-ügyees hogy fel tud ülni és úgy is marad :)
2012. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kisfiam 6 hónapos,ha leteszem ülve nem dől el,nem csuklik össze,szépen tartja magát,úgy is simán eljátszik a játékkal.mászni még nem mászik csak kúszik.akkor ő már tud önállóan ülni?
2012. dec. 15. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ha majd ő maga fog felülni, akkor tud ülni. Lehet, hogy nem dől el és játszik, de te ülteted, nem ő ült fel.
2012. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Hát a második válaszoló elvét is nézve,akkor inkább azt mondanám,hogy is-is!:)

Nekem az ülés igazából nem azt jelenti,hogy én felültetem. Illetve, akkor inkább azt mondom,hogy nekem az,hogy tud ülni, az a felülést is magában foglalja.

Bár én annyira nem erőltetném az ülést, amíg magától nem tud!

2012. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
etetőszék miatt kérdezem.akkor inkább még dönthetőt vegyek gondolom...
2012. dec. 15. 13:59
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem és ne is csináld vele ezt baromira nem teszel jót vele. Majd ha magától felül akkor üljön. Tilos a gyereket ültetni. Dönthető etetőszéket vegyél.
2012. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kisfiam állásból ült le 7 hónapos volt,6 hónaposan állt fel,kezdett el mászni,nem támaszkodott nem ültetgettem,és bármeddig képes volt úgy ülni
2012. dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amikor magától felül.


Elvileg nem szabad ültetni, amíg magától nem tud kiülni oldalra, mert nem tesz jót a gerincének. És a mozgásfejlődésnek sem tesz jót az ültetés, mert inkább üldögélni akar, mint kúszni-mászni.

2012. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!