Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek adhatok 4 hónapos...

Szerintetek adhatok 4 hónapos kisfiamnak estére Germicid C kúpot? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon görcsöl a hasa,ezért éjszaka nem tud aludni szegénykém,és gondoltam,hátha lenne egy nyugodtabb éjszakánk. Láza nincs,de azt olvastam a betegtájékoztatón,hogy fájdalomcsillapító is. Jövő héten viszem a gasztroenterológiára,véres volt a széklete,valószínű tejfehérje allergia, férjem laktózérzékeny! Nurofem, Panadol nincs itthon.
2012. dec. 15. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nagyon erős lázcsillapitó van benne azért lehet csak láznál adni és nem hő emelkedéstől. Nem tudom ki lehet-e hüllni de ne kockáztas ezzel.
2012. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én adtam, nem lett semmi baja, de nem is volt jó éjszakánk. Elhagytad már a tejet?
2012. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is adtam fájdalomcsillapítás gyanánt. Volt egy nyugodt éjszakánk tőle.Akkor 2,5 hónapos volt. (felet adtam neki)
2012. dec. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én Kisfiam is tejfehérje allergiás. Elég sok időbe telt mire rájöttek... Addigra már elég komoly bélgyulladást kapott, úgyhogy görcsölt is rendesen szegényem. És világért sem akarlak elkeseríteni, de amíg az emésztetlen tejfehérje nem ürül ki a gyomrából (ami az orvos szerint hetekig eltarthat), addig ez sajnos ezzel jár, és minden nap nem adhatsz neki Germicid C kúpot. Nekünk ezt a gyerekorvos nem is ajánlotta, mert leviszi a testhőmérsékletet. Én inkább azt javasolnám, hogy szerezz be nurofent, panadolt és azt add neki néhány estén keresztül, mert ezekkel sokat nem árthatsz, mivel fogzási fájdalomra is adhatók.
2012. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!