Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon mi a baja majdnem 5 hós...

Vajon mi a baja majdnem 5 hós babának? SOS!

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem orvosok vagytok, de hatha valakit tud érdemleges tanácsot adni...

4,5 hónapos a kislányom, ma 3. napja valami nem oké vele. Sokat sír, semmi nem jó neki, sehogy sincs el. Majdnem csak tapos baba, csütörtökön kapott új ételt, cukkinit kostoloba, de ha az lenne a baj, akkor gondolom nem 3 napig tartaná. Már teljesen tanácstalanok vagyok. A kakija meregzold, de nem tudom mitől.mert péntek óta csak tápot kap semmi gyümölcsöt és zöldséget.

Előre is köszönöm ha válaszoltok.


2012. dec. 16. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Fogzás lehet. (vagy lappang benne valami) Zöldes kakát csinálhat a tápszer is. Nem Nestlé Bebát kap?

Napirendje van? Én felöltöztetném és kivinném a friss levegőre, még esőben is! (esővédővel persze)

2012. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
A zöldes széklet bakteriális fertőzésre is utalhat. Szerintem vidd el orvoshoz, biztos, ami biztos, és mondd el ezeket neki is! Lehet, hogy semmi gond, csak jön a foga, de az orvos tud igazán megnyugtatni téged!
2012. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Lehet fogzás ahogy írták, de vidd az orvoshoz is ne hogy valami baja legyen :)
2012. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogzás vagy lappang benne valami.
2012. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom a héten volt 5 hónapos, minimális az az idő mikor levan egyedül,jön a foga... elég kimerítő. 6 napja adom neki a Viburcol kúpot, most kezd kicsit jobb lenni.
2012. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Milupa ha tápszert kap. Voltam vele sétálni, nem lett jobb. Néztem az ínét, nem láttam semmit, de attól meg lehet fogzas, mert ha adok neki ragokat, akkor nagyon rágja, meg ha dorzsolom az iínét, akkor nagyon tűri. Remélem nincs semmi baja, mert már úgy aggódtak érte, ahogy sírt és kinlodott.

Utolsó válaszoló, te miből látod hogy jön a foga, be van dagadva? Köszönöm mindenkinek,aki írt.

2012. dec. 16. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, ha HA, azaz hipoallergén tápszert kap, akkor attól is lehet! Beba HA tápszertől a kisfiamnak is zöldes volt a széklete. Egyébként ő mindig is sírós volt, ahogy írod: "semmi nem jó neki, sehogy sincs el", hát ő is ilyen volt kb 3 hónapos korától. Most 20 hónapos, egészséges, és mindig mosolyog! :)
2012. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!