Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek Römer King gyerekülésü...

Akiknek Römer King gyerekülésük van, milyen a biztonsági csatja? Nehezen vagy könnyen be-ki kapcsolható?

Figyelt kérdés
A maxi cosi-jét a kisfiam(1,5 éves) kikapcsolja!A king plust néztem ki magunknak, hátha?.....
2012. dec. 16. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk Romer King van, a kislanyom meg nem tudja kikapcsolni. 19 hos.
2012. dec. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan! Ugyan úgy ki tudná kapcsolni!
2012. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk RK King Plusunk van. Elég nehezen lehet ki-be kapcsolni. Eléggé le kell nyomni a gombot a kikapcsoláshoz. Kell hozzá erő.

Esetleg egy üzletben ültesd be a fiadat a lehetséges ülésekbe, és figyeld melyiket nem bírja kikapcsolni.

2012. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nehéz kikapcsolni. Kisfiam 2,5 éves és nem tudja kikapcsolni, pedig próbálta már.
2012. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ha valaki tudna nekem egy közelebbi fotót csinálni a römer csatjáról,hogy milyen, amikor be van kapcsolva azt nagyon megköszönném!Sehol nem találtam :(

Most sajnos családi okok miatt nem igen tudok elmenni megnézni, de a Brendonból akkor megrendelném.

Köszönöm még egyszer!

2012. dec. 18. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. A német honlap linkjét bemásolom. Itt videón/fotón megnézheted a csattot.


[link]

2012. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!