Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért nem eszi a...

Timszy25 kérdése:

Szerintetek miért nem eszi a húst?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos a kisfiam kb 1 hónapja kezdtem a hozzátáplálást.Egész szépen megeszik mindent(persze van ami nem ízlik neki)1 hete próbálok neki húst is adni de egyszerűen nem eszik meg.Ugyanazt a kaját hús nélkül megeszi de ha hús van benne akkor nem.Szerintetek miért nem eszi?Túl korai még neki húst adni?Remélem nem lesz vegetáriánus:)
2012. dec. 17. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyém (7 hós) meg csak húst enne, ha lehetne szerintem húst hússal..:D

Szerintem próbáld neki később majd, én is ezt teszem, míg nem hajlandó főzeléket enni:)

2012. dec. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogyan készíted el neki a csirkét?


Kétszer daráld le párolás után és ne fűszerezd, hogy szokja. És csak egészen picit adj először.

2012. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindent próbáltam, de nem eszi meg a húst, csak nagyon ritka,kivételesesetben, és ha elterelem a figyelmét akkor tudok becsempészni 1-2 darabot, szerencsém van ha nem köpi ki, és ő már 18 hónapos.

Máshogy próbálom pótolni, persze nekem már könnyebb dolgom van, hisz nagyobb, minden ehet, de több téliszalámit adok neki, vagy több olyan kaját amiben nincs DIREKT hús, darálva vagy pépesítve van. De ő eszik szalámit sokat, kolbászt is, mind mind minőségi, házi, nem a bolti amiben nem sok hús van. Ügyelek arra, hogy több tejterméket egyen, pl adok neki túrót tejfölt összekeverve, vagy joghurtot mindennap, lassan megiszik fél liter kefirt! A tejet azt ki nem állhatja. Aztán nagyon fontos ugye a vas amit nem eszik a hússal, így tömegével eszi a céklát például! Rengeteg céklát eszik, aminek én joban örülök mintha húst enne. A húst tudod pótolni sok mindennel csak kicsi odafigyelés kell. Szorgalmaznám, hogya cékla legyen előírva minden gyermeknek...recept helyett:/

2012. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!