Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam sok hajjal született,...

Kisfiam sok hajjal született, koszmós volt a feje, már mindenhol eltűnt csak a kutacsánál van neki egy kevés, hogy szedjem le neki? a fésűvel nem ártok? Ott egyébként sűrűbb a haja.

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Olajjal itasd át alaposan azt a részt, had puhuljon fel a koszmó. Ne kemény, hegyes végű fésűt használj, hanem puha műanyagból készült, kerekített fogút, vagy még inkább természetes sörtéből lévő hajkefét.
2009. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen azzal próbáltam csak rám ijesztettek,hogy megfogom sérteni a kutacsot.Én úgy tudtam,hogy azért azt nem egy papír vékony bőr.Persze vigyázni kell rá,de úgy rám hozták a parát.
2009. aug. 22. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom úgyse esel neki, mint bolond borjú azanyjának, úgyhogy nyugi, nem fogod felsérteni. Csak annyira kell óvatosnak lenni, mint akármilyen más bőrfelülettel. Ezért is érdemes felpuhítani előtte, mert így sokkal könnyebben lejön.

Lehet amúgy patikában is kapni kifejezetten koszmóra való babasampont, de sajna elég drága. De ha makacsa a koszmó, akkor lehet, hogy megéri. Esetleg érdeklődj körbe, nátha kisbabás ismerősöknél akadna, hanem használták fel az egész flakonnal, és talán odaadnák nektek.

2009. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,van babe samponom,mindenhol szép neki csak a kutacsnál van még koszmó.
2009. aug. 22. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez a helyzet, én sem merek hozzá nyúlni. Még szerencse, hogy ott nálunk is sűrűbb a haj, így nem olyan feltűnő! Mi is a babe sampont használjuk!
2009. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy gáz de én lekaparásztam a körmömmel a kutacs résznél gondoltam a kezemmel jobban érzem hogy érek a bőréhez, ez van. Ja és első hetekben lerágtam a körmét...
2009. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én írattam fel a dokinéninkkel szaliciles krémet kifelyezetten koszmóra -pár száz forint- azzal bekenem neki este fürdetés után és másnap szinte magától leválik a fejbőréről. Szerintem megéri. Nálunk bevált.
2009. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm csajok!
2009. aug. 23. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!