Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszenek ezek a nevek:...

Tetszenek ezek a nevek: Katalin, Júlia?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 09:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is inkább a Júlia a nyerő,

Katalint nem adnék,maximum Katát.

2009. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem, én is normális magyar nevet adtam a gyerekemnek, de ez már nagyon gáz szerintem, Julika meg Kati, hááát nagyon gáz szerintem, én ezeket hülyeségből használom a lányomnak mikor csíntalankodik: hogy gyere csak juliskám most dádá lesz. Ez persze az én véleményem, dehát ez volt a kérdés :)

Az én lányom Dóra, ha fiam lesz Péter lesz v Norbert, ha esetleg megint csajszi akkor Zsófi

2009. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
én is Katalin vok és nem igazán szeretem, mert sokan katinak akarnak hívni...persze mindig megkérem őket h katának hívjanak.A kata nagyon szép név sztem xdxd
2009. aug. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%
Nekem sem tetszenek. Már mindenki Kata, még a reklámokban is. A Júlia sem tetszik, bár úgy még elmegy, hogy Lia, de leginkább Juli lesz belőle, ez a tapasztalat.
2009. aug. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Nekem nem igazán tetszik egyik sem. Én a gyerekemnek biztos valami különleges nevet fogok adni, amiből remélhetőleg nem lesz az osztályában stb... Az ilyen régies nevekkel sokat lehet piszkálni őket sajnos (Juliska, Mariska, Bözsi tapasztalat)
2009. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A Katalin nem a kedvencem, viszont a Júlia gyönyörű név! E mellett még nagyon tetszik az Ilona, Róza, Rozália és a Panna is! Meindegyik szép, régi név.
2010. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A Katalin tetszik,a Júlia nem.
2010. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

En Katalin vagyok Csaladnak Kató

Baratoknak : Katica

A Katicat jobban csipem xd

2010. aug. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!