Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem fogadja el? Mostmár...

Miért nem fogadja el? Mostmár nem is kell neki többet?

Figyelt kérdés
9 és fél hós kisfiam nagy cumis mindig benne log a cumi a szájába de 2 napja egyáltalán nem fogadja el ha nyügös és odaadom neki akkor vagy kiköpi vagy eldobja alváshoz sem fogadja el. nincs gond mert elalszik szépen cumi nélkül meg is voltam lepődve
2012. dec. 19. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor most ebben a pillantaban tedd el.

Lányom 2 éves de ilyet soha nem tenne. ìgy szenvedünk is mert a cumi miatt ordít mindig mindenhol.


Kisebbikem nem fogadja el már 5 hós nem is adok már neki, nem akarom hogy olyan legyen mint a nagyobbik hogy szinte már függ a cumitól.

2012. dec. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most elraktam párom is mondta hogy ne erőltessem ink örüljek neki csak nemtudom mitől van ez és hogy meddig fog tartani.
2012. dec. 19. 07:23
 3/4 anonim ***** válasza:

ö 3-4 nap után már nem fogja akarni ha nem látja. vagy is eddig tartott ha te is akarod. ha vissza adod neki akár erösen akarni is akarhatja 1-2 hét után.

én tuti elraknám úgy hogy ne lássa többet.

2012. dec. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tedd csak el.Én a lányomat cumiztattam 3 hetes koráig,mert nem tudott elaludni.Utána hasra tettük,hagytuk sirni és két alkalommal meg is tanulta az alvást,azóta 10 hetes és csak kendőben víve és babakocsiban cumizik.(Nincs minden nap víve,így mondjuk heti 2x cumizik max 2 órát,de sokszor kiköpi egyébként,hálisten)
2012. dec. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!