Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig anyatejes baba nem...

Eddig anyatejes baba nem fogadja el a tápszert! Tejpépet szerintek adhatok helyette?

Figyelt kérdés
Sajnos inni sem iszik normálisan, csupán 1,5 dl gyümölcslevet/nap. Mennyit kellene innia?
2012. dec. 4. 20:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, 9 hónapos amúgy.
2012. dec. 4. 20:46
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ideiglenesen adhatsz, de hosszutavon nem hiszem hogy tul jo megoldas, mert a tejpep azert eleg edes, feleslegesen sok lenne a cukorbevitel. Probaltal tobbfele tapot is?
2012. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ugyan így volt.Én vagy 5 féle tápszert próbáltam és sugárban köpte ki az összeset.A tejpépet viszont vígan elfogadja.Barátnőmék úgy csinálták,hogy nagyon hígra csinálták a pépet és kicsit olyan volt,mint a tápszer.És megnőttek a gyerkőcök,semmi bajuk.Ovisok már.

Egyáltalán nem kapna anyatejet már?

Azért érdemes volna tényleg minél több tápszert kipróbálnotok,hátha nektek beválik valamelyik.Ilyen korban már vannak ízesítettek is,talán azzal könnyebben megbarátkozna.

2012. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!