Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért tért vissza lányom a...

Miért tért vissza lányom a délutáni csupán fél órás alvásra?

Figyelt kérdés

1 éves korában megtanítottam egyedül elaludtni, csodásan áttért arra, hogy az addigi 20-30 perc helyett aludt 2-2,5 órát. De az utóbbi időben megint egyre kevesebbet alszik, max 30-45 perc után keservesen felsír, nem tudom megnyugtatni és lehetetlen visszaaltatni.

Teljesen mindegy, hogy evett előtte vagy nem, ivott vagy nem, bent volt vagy kint, jó kedve volt vagy nem, kakilt vagy nem.... semmi összefüggés.. minden nap megy ez a hiszti és már nagyon fárasztó, hogy nem tudom mi a baja. A fél óra alvás tuti nem elég neki, sír ilyenkor vagy fél órát, este meg már nem lehet bírni vele, hisztis és csak dülöngél...

most 14 hós.

Ötlet?


2009. aug. 23. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is volt ilyen.Sajnos elkezdtem,hogy én altatom el,de előtte énekelek meg mesélek neki és visszatért a du.2-3 órás alvásra.Mikor én altatom,akkor édesen,mosolyogva kel fel,de ha magától alszik,akkor 1 óra múlva bőgve ébred és durci egész du.Nem lehet vele birni!Hát inkább altatom,csak az a hátránya,hogy csak velem alszik el,senki mással!

Kitartás!:)

2009. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!