Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám délutáni alvásra...

Hogy tudnám délutáni alvásra bírni 14 hónapos fiam?

Figyelt kérdés
Eddig a babakocsiban aludt délutánonként, sokszor akár még napi kétszer is, most egy hete meg egyátalán nem akar a kocsiban aludni, egész nap semmit. Arra gondoltam, hogy itt az ideje, hogy az ágyában altassam délután, de hogy fogjak neki? Gyakorlati tanácsokra lenne szükségem! Köszönöm!
2010. máj. 4. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítsd át napi egy alvásra. Próbáld meg, hogy elhúzod a de. alvását ebéd utánig. S ebéd után alszik egy nagyot, és kibírja estig.
2010. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én minden ebéd után leraktam az ágyába.Én is ott maradtam a szobában,amig el nem aludt.

Volt ,hogy forgolodott,és olyan is ,hogy nem aludt,de 15 hónapos és már mondom,hogy megyünk aludni,kéri a cumit,fogja a textilpelusát és megy a kiságyhoz.

HA nem is alszik még,próbáld minden nap,rendszeresen lerakni.Sok sikert.

2010. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem ennyi idősen már csak egyszer aludt egy nap a kisfiam. huzd el neki a délelőtti alvást ebéd utánra szeritnem is. ja és nekem pl a kisfiam kb másfél éves kora ota nem alszik nappal :( :)
2010. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az alvás délutánra tolásával nem lesz gond, na de mit fog szólni, ha beteszem az ágyába? és mit csináljak ha sír és nem akarja?
2010. máj. 4. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akar aludni, hagyd egy kicsit egyedül, mondd neki most alvás, hagyd egy kicsit sírni. pár nap után megtanulja, hogy kiságy akkor, alvás.
2010. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!