Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs valmi otletetek, hogyan...

Nincs valmi otletetek, hogyan tudnam a kisagyaba szoktatni delutani alvasra (11 honapos)?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon elrontottam mert pici baba kora ota ebed utan beraktam a hintaba es igy szepen elaludt, utanna felvittem a kisagyba es aludt 2-2,5 orat. Sehol mashol nem hajlando elaludni csak a hintajaba ebed utan. Nem is lenne ezzel gond csak a hinta mar igen inog (9 kg-ig hasznalhato) tehat meg kene szabadulni valahogy tolle. Olyan almos mar, hogy az etetoszekbe is ragadt le a szeme de ha felviszem, berakom a kisagyba nem alszik. Gugyog, csapkodja a falat egy ideig meg zsimbel aztan sirasba fullad a dolog. Ha melle fekszem (sosem aludt velunk azt sem tudja mi a nagyagy) akkor azt hiszi valami uj jatek. Felpattam bebujik a paplan ala kukucsizik, a hajamat tepi nagyokat kacag le akar menekulni az agyrol. De lehet nem is lenne jo otlet ehez szoktatni, hogy mellettem alszik el. Ha a kisagya mellett ulok akkor szinten azt hiszi jatek ido van, ugral, nevet es ha megunja sirni kezd. Este nincs gond 7:30-kor megissza a tapszeret beteszem az agyaba, oldalra fordul es alszik. Ha nem almos meg akkor fekszik, jatszik, felall, mondogat de aztan egyszer csak megunja lefekszik es elalszik. Sosem kellunk neki, nem kell hozza bemenni csak miutan elaludt szoktuk leellenorizni, hogy minden ok. Delutan viszont nem megy. Legyek kitarto es ne vegyem ki az agyabol? Tegnap 1 orat birta a jatekot, maszkalast a kisagyba utanna keservesen elkezdett sirni. :( Gondolom megunta de aludni nem volt hajlando. Voros szemekkel jatszott tovabb meg 3!!! oran keresztul amig vegre kidolt.
2011. jan. 7. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
de a végén elaludt... csináld így tovább,egyre hamarabb el fog aludni.csak sajnos a hintával tényleg te rontottad el,valahol az is érthető hogy szegény picike most nem érti miért nem aludhat az ő megszokott puha hintájában.
2011. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy irtal! Igen, tudom. :( Sajnos mindig a konnyu utat valasztom aztan jol megszivom.
2011. jan. 7. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Csináld továbbra is így, egyre könnyebb lesz, meg fogja szokni idővel, hogy nincs hinta.
2011. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom mit tegyél, sajnos nálunk ugyanez, csak hinta helyett babakocsi van. Tudom nem sokat segítettem vele, csak azért írtam, hogy vigasztaljon nem vagy egyedül.:)
2011. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!