Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babával lehet...

6 hónapos babával lehet utazni egy másik országba kocsival? 500 km a táv. Többször megállnánk pihenni. Kb 5 napra mennénk, novemberben (akkor lesz a picuri 6 hónapos)

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Babától függ szerintem igen, ha anyatejes akkor még a hamival sincs gond ha tápszeres akkor egy kicsit körülményesebb de mindenképpen írj listát otthon ne maradjon valami!!
2009. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia nyugodtan mennyetek! mi is most jöttünk meg és még messzeb voltunk,eggidős babánk van.szinte végig aludta az utat,nem volt vele gond.ö anyatejes,de ha tápszeres babád van akk termoszba melegvizet,és meg is van a kaja.jó utazást,hidd el h nem lesz baj
2009. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Anyatejes a babánk. Hallottam olyanokat, hogy elkaphat valami olyan betegséget amit itthon nem. Vagy hogy nem tesz neki jót ennyit utazni. Meg hasonlók, és ezek miatt teljesen elbizonytalanodtam.

Amúgy romániába mennénk a férjem családjához, mert a dédik már nagyon idősek és nem tudják a picit meglátogatni, aki az első dédunoka. Jó lenne elvinni novemberben a picurt.

2009. aug. 23. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hónapos, anyatejes kislányommal Horvátországba utaztunk 5 napra, 600 km volt az út. Egyszer álltunk csak meg, mert egyszer ébredt csak fel. Evett, és mentünk tovább. Rettentően élvezte a kis nyaralást amúgy. Szóval, menjetek csak nyugodtan. 6 hónapos babával már nehezebb lesz, mert nem alszik annyit, mint egy 2 hónapos, de nem lesz semmi gond. Lányom már 7 hónapos, rengeteget utazunk, és jól bírja. Csak játszani kell Vele, és így nagyon jól elvan.
2009. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok nem lesz gond vidd nyugodtan de alapvető gyógyszereket vidd magaddal Pl.: lázcsillapító, hasfogó, kalcium ampulla de beszéld meg a gyerek orvossal v. védőnővel ők mit ajánlanak ilyen hosszú útra és úgy indulj neki hogy nem lesz gond!!!
2009. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!