Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 2 múlt novemberben.1...

Kislányom 2 múlt novemberben.1hónapja szobatiszta, tök simán ment.1hete már éjjel sem kap pelenkát és kivettem a rácsokat az ágyából, hogy ki tudjon jönni pisilni. Azóta kész cirkusz az alvás. Korai/késői volt a rácsnélküliség?

Figyelt kérdés
Sosem volt ilyen bajunk!!Este elalszik de van hogy felkel fél 6kor és kijön széles vigyorral hogy na itt vagyok.(a pisivel nincs baj, tök ügyes) Eddig ugye játszott az ágyában és visszaludt. Du- vagy el sem akar aludni -kimászik visszaviszem kimászik visszaviszem- vagy végig vinnyogja a pihenőidőt. Nagyon fáradt, valamit ki kéne találnom. Nem a mellette ülök típus, sosem aludt el míg bent vagyok a szobában. Hagyjam a rácsot és csak szóljon ha pisilni kell?? ez is megy, csak azt hittem már elég értelmes a nagy ágyhoz.
2011. jan. 25. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd vissza a rácsot, lehet, hogy valamiért úgy jobban érezte magát benne.
2011. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor tedd vissza a rácsot, ezek szerint neki kellenek a megszokott körülmények az alváshoz. Biztos szólni fog, ha pisilni akar menni. Ha meg nem, egy-két baleset belefér, nem? Gondolom van matracvédő lepedőtök....
2011. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is rakd vissza a rácsot!
2011. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Jókor jött a megerősítés! Estére már visszaraktam, nem volt se sikítozás se rapli..vagy nagyon fáradt, vagy tényleg ez valami pszichés dolog volt! Szorítsatok, hogy nyugi is legyen!
2011. jan. 25. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!