Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor adhatom neki vagy nem?

Most akkor adhatom neki vagy nem?

Figyelt kérdés
a védőnő azt mondja hogy ne adjak olyan bébikaját a picinek amiben hús is van!pedig rá van írja hogy 5 hónapos kortól!a fiam 5 és fél hónapos!miért ne adjam?mennyit várjak vele?
2012. dec. 20. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiamnak adok, meg Nálunk egyébként is azt mondta mind a háziorvos és védőnő, hogy adhatok neki szép lassan 5 hónapos korától.

Ha megnézzük a bébiéletben csak 8% hús van benne, az annyira kevés.

Nálunk nincs semmi gond belőle, szerintem adhatod neki nyugodtan.

2012. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
És mit mond, miért ne? Hány éves? Van gyereke? Amúgy elégedett vagy vele? A bébiételek azért kb. úgy vannak kitalálva, hogy jók legyenek a babáknak, nem csak úgy ráírják, mennyi idős kortól adható.
2012. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán adhatsz neki:)
2012. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adj neki, abszolút egyet értek az első hozzászólóval, kevés a hús tartalma és 5hótól amúgy is lehet húst adni! Én adtam és a baby ételt is ette! :)
2012. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés, mert vannak ugye a hozzátáplálási táblázatok és azok jóval később ajánlanak olyan ételeket, amik a 4-5-6 hónaptól adható bébiételekben már benne vannak.

Az én védőnőm szerint adható úgy, ahogy a bébiételen van, de én azért nézegetem a táblázatot.

2012. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát ez az hogy 5 hótól van írva!elvagyok a védőnőmmel habár nem sokat segít!!elég sok mindent magamtól találtam ki amit neki kelett volna elmondani!
2012. dec. 20. 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 5,5 hónapos volt a kislányom, amikor az első húsos kajáját kapta (Kescskeméti: gesztenye-alma-csirke). Minimális a hústartalma, a cimke szerint 5 hónapos kortól adható, imádta is, nem volt vele semmi gond...Azóta is nagy kedvenc :)
2012. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!