Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adhatom babámnak a...

Meddig adhatom babámnak a 3-as tápszert (10 hótól valót)?

Figyelt kérdés

Most 16 hónapos és BabyLove 3-ast kap. Meddig adhatom neki?

A tejet nem bírja a hasa.



2012. dec. 7. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő két éves koráig nyugodtan adhatom neki. Kisfiam is ezt issza.
2012. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. dec. 7. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:

én kisfiam kb 15 hós koráig tolta, azóta junior tejitalt kap, én se adnék neki tehén tejet 2 év alatt, ezért nem

:

[link]

[link]

2012. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akár 3 éves korig. Az egy 19 hónapos és újszülött tápszert kap.
2012. dec. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatod neki akár 2éves koráig is.

Én a lányomnak Milupa 12+-os tápszert adok,most 16hónapos ő is,ezt 2éves koráig tervezem adni a benne lévő vitaminok miatt.Most reggel és este kapja,ergo ezzel kezdi ill. zárja a napot,amúgy eszik már mindent.

2012. dec. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi egy éves kora óta a Milupa Milumil 12 + os tejitalt itta , és most jhéten lesz 2 éves most vettem neki előszőr ugyan ebből a 2 + ost. ezek elvileg tejitalok, és reggel este isszuk mi is , még nem próbáltuk a tejet, de kiszámoltam ha meginná a napi fél liter tejet az sem lenne olcsóbb, ez viszont vitaminokban ..... elvileg neki van kitalálva, és a tej meg hát ki tudja a mai tejek milyene..... Szóval szerintem nyugodtan add neki amig jónak látod. én 3 éves koráig tervezem:)
2012. dec. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 éves korig kapta lányom folyékony tápszereket ,most már kakaozik,rendes tejböl.
2012. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!