Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én látom azt, hogy ebben...

Csak én látom azt, hogy ebben a topic-ban minden megváltozott?

Figyelt kérdés

2009 nyarán estem teherbe az első babánkkal,ekkor kezdtem idelátogatni.Nagyon tetszett ez az oldal,kedves,empatikus anyukák voltak,szép csendben alkottunk véleményt,ha nem értettünk egyet nem ugattuk le a másikat,érvekkel-ellenérvekkel támasztottunk alá mindent.Nem volt tele az oldal provokatív kérdésekkel,tényleg tapasztalatcsere volt.

Most pedig állandó lepontozás,a másik lehurrogása sárgaföldig,ha az anyuka mer kérdezni valamit,akkor a "milyen anya vagy te" szöveg jön.Amikor valaki feltesz egy szimpla kérdést,minden lesz rá,csak hasznos válasz nem.

Mi változott?

2,5 éves kislány 39 hetes pocaklakó anyukája


2012. dec. 20. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Igen, sok minden változott. Én tavaly szeptemberben regisztráltam itt, még akkor normálisak voltak itt, de azóta én is észre vettem, hogy változtak az emberek. És az a szomorú,hogy ezek nők, anyukák... Ilyenek lennének valójában is?? Az,hogy mi változott, sajnos nem tudom.. De igazad van!!
2012. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen jól látod!

Én szinte a kezdetektől itt vagyok (2006 év vége), bár a sok lepontozás miatt már a 3-ik regisztrációm ez. A nevet már nem is engedem a rendszernek, hogy kiírja, mert már volt aki meglátta, és már pontozott is le...

A "régiek" közül már szinte senki nincs itt, vagy legalábbis már ők sem vállalják a nevüket.

Néha nagyon borzalmasak az itt lévő anyukák, és nem segít a topikon a sok unatkozó tini sem az idióta kitalált, provokatív kérdéseikkel.

Régebben egyébként a toplista miatt volt sok kiakadás, mert néha a listavezető anyuka éppen otthon volt vesz.terhesként, és az idő elütése végett netezett, ez sem tetszett mindenkinek. Szóval, mindig van miért bántani a másikat, de én is sajnálom, hogy ennyire elfajultak itt a dolgok, már rég nem olyan jó a hangulat, mint régen.

2012. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Akkor beszélgessünk, Ti a normális anyukák táborát erősítitek, én is, hát ismerkedjünk. Lesz itt jó hangulat, a többi meg nem számít.:)
2012. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Én év elején regisztráltam,aránylag normális válaszokat kaptam még a kérdéseimre,akkor vártam első babámat.Aztán a végén már kérdést se mertem feltenni,mert ha normális választ nem kapok csak idegesítettem magam a hozzászólásokon...Én sem értem ezt a sok lepontozást,lehurrogást és beszólást miért kell... :(
2012. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen egyet értek veled!!!vannak itt olyan válaszok hogy uhuhuhhhu.nem merek kérdezni sem,mert jönnek a rossz indulatú "minta"anyukák!!
2012. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Jól látod :S Én is itt vagyok már egy ideje, az elmúlt fél évben találtak ide a trollok. Szerintem nagy részük nem anya, csak unatkozó tinisrácok, nyugdíjas "férfiak".


Ráadásul (dolgoztam emberekkel sokat) így a sátoros ünnepek előtt mindig megszaporodnak a más b*sztatását élvezők mindenhol.


Kár :/

2012. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2008-ban regisztràltam ès tènyleg jò oldal volt. A mostani stìlusròl nem ìrom le a vèlemènyem, mert nyomdafestèket nem tűrne. Èn azt is megkockàztatom, hogy nem is anyukàk ìrnak, legalàbb is sokszor azt Remèlem, hogy tinik ütik el az időt itt. Ugyanis ha ilyen az anyuka, milyen lesz a gyereke??? De lehet csak itt vezetik le a feszültsèget, ani a màsik pocskondiàzàsàban nyilvànul meg. Az mèg megint màs kèrdès, hogy ezt sem lenne szabad.
2012. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Na, hát ide is értek az emlegetettek :D


#6

2012. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hello,

Én tavaly óta vagyok itt.

Nem volt rossz ötlet ez az oldal, sokszor vagyok úgy, hogy szeretnék venni valamit, itt rákeresek, kinek mi a véleménye róla, és sokszor hasznosnak bizonyul a leírt válasz.

Aztán én is anyuka lettem, és elkezdtem megosztani a tapasztalatom, ha olyan kérdés volt, amiben úgy éreztem, hogy tudnék segíteni, megírtam a választ...

Egy ideje már elég keveset írok, inkább csak olvasgatok.

Szinte az az érzésem, hogy van, aki ide csak azért jön, hogy szidja a másikat, vagy bosszantsa, és ahogy a kedves kérdező is írta a "milyen anya vagy te" választ kapja, holott millió másik nő járt már úgy, van benne a szituban, és fantasztikus anya/ember.

2012. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Ugyan az a véleményem mint az eddigi hozzászólásokban.Én is már ritkán jövök emiatt.Ezért örülök hogy fb-n találtam egy csoportot ahol olyan anyukákkal tudunk beszélgetni tapasztalatot cserélni akikkel érdemes.Ott is vannak megsértődések, de mindenki elmondja a véleményét és tiszteletben van tartva.Jó volt ez az oldal és aki létrehozta jó ötlet volt, de sajnos ez az oldal már arról szól, hogy egymást hogyan lehet felül licitálni lehurrogni és belerúgni.És én csak kb másfél éve vagyok regisztrált.
2012. dec. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!