Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szüléskor a kórházba milyen,...

Szüléskor a kórházba milyen, és mennyi pelenkát vigyek? Próbaképpen jó lesz a DM-es, Rossmannos, vagy vegyek márkásat?

Figyelt kérdés

2012. dec. 20. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a Libero márkásnak számit,azt nem ajánlom,nekünk minden kijött belőle.Mi tescosat használtunk kezdteben 2est,most 3as Dada-t,majd 3as tescos lesz,csak az kicsit még nagy,de a 2es már nagyon kicsi.Én vittem vagy 30db-ot,de egyébként ennyi elég bőven arra a 3napra.
2012. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 36-os Papmers Premium Care-t vittem. Elég volt a kórházi tartózkodásra. Először a Pamperst javaslom. Később jó a Rossmann-os is. Nagyon elégedett vagyok vele, de nézd meg a többiek mit javasolnak. Lehet kezdőnek is jó a Rossmann-os. Próbáltam DM-est is, nekem az nem jött be annyira, mint a Rossmann-os.
2012. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én vittem pelenkát, de ha nem te pelenkázod, nem kell vinned. Én nem kértem ki magam mellé, inkább pihentem így nem volt szükség a pelusra, csak hazajövetelkor, 1 db. Én eleinte rossmannosat használtam, de rájöttem, h 100-200 Ft különbség van a narancssárga pamperstől így én azt használom.


[link]

2012. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én dm-eset vittem,tökéletes volt,egy kis csomaggal elég volt 5 napra.Azóta Pampers activ babyt is használunk.
2012. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Árban nem sok különbség van a márkás, illetve a dm-es, rossmann-os között. Mi kaptunk a kórházban pelenkát, tehát nem vittem, de ha nem adnak, akkor raknék kb. napi 7-et. Nekünk Bella Happy pelenkát adtak a kórházban, tökéletes volt. A pénztárcád szab határt a pelenka kérdésben.
2012. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 holysmoke ***** válasza:
Én auchanosat vittem a 33db-osat tökéletesen megfelelt
2012. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!