Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van a Rossmannos Hippes...

Mi van a Rossmannos Hippes csomagban amit 4 hónapos kor után lehet kiváltani?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 11:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
gyümölcs (mienkben bio alma), ital (málna-alma azt hiszem), póló (kb. 80-as), kanál, következő kupon, kis füzetek (ebben nem vagyok biztos, annyi ilyen csomag volt)
2012. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

off:

És olyan kupont hol lehet szerezni, amivel ezt lehet kiváltani?

2012. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem benne volt a kórházi csomagban amit szüléskor kaptam
2012. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 gabszem ***** válasza:
Nekünk kisüveges banán pép volt benne, egy müanyag kanál, egy kis póló és a következő kupon amit 8 hós korban lehet beváltani. Mi most váltottuk be, volt benne egy nyulhusos bébiétel (nagyüveges) és egy gyümölcspép szintén nagy üveges és a köv. kupon amit 1 éves korban lehet beváltani.
2012. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházi csomagban olyan kupon volt amit 6 hónapos kortól lehet kiváltani.Nekem miért nem volt olyan benne?
2012. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia. Én a napokban váltottam ki. A kórházi csomagban volt benne a kupon. Tartalmazott egy üveges 4hó-s italt, egy bébiételt, egy műanyag sárga kiskanalat, egy következő kupont amit 8hós korban lehet kiváltani, és szórólapokat, ja meg egy hipp-es pólót. Hát ennyi.

3 fiú anyukája

2012. szept. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Ha nem kaptál kupont írj emailt az info@hipp.hu email címre!!!
2012. szept. 20. 12:55
 8/16 anonim ***** válasza:

Nemrég írtam ki én is kérdést!

Ez pontosan milyen kupon is??


MErt nekem csak a felicitas van,amit ugye bababoltokban lehet beváltani...

2012. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Melyik kórházi csomagban, mert én kaptam 3-at is, de egyikben sem volt ilyen. Csak a Felicitas csomagban van kupon, de azt majd a baba 6 hónapos korában lehet kiváltani, de az nem is rossmann-os.
2012. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pedig ez a Felicitas csomagban van,az egyik könyvecskéből kell kiszedni.
2012. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!