Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan készül a karácsonyra...

Ki hogyan készül a karácsonyra, mit mondtok másfél éveseteknek? Mikor díszítitek a fát?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Tavaly nem egészen 1,5 éves volt a kislányom. 23-án este díszítettünk, mikor már aludt. Reggel hatalmas szemekkel csodálkozott a fára. :) Idén is így lesz, 23-án este díszítünk, 24-én egész nap tud majd az ajándékaival játszani. Együtt leszünk, játszunk, finomakat eszünk diafilmet vetítünk. Tavaly is nagyon meghitt volt így az ünnepünk.
2012. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont másfél éves a kisfiam. 24-én reggel fogjuk díszíteni a fát, és a délutáni alvás után lesz majd az ajándék bontás. Sütök majd mézeskalácsot, és krémest, 24-én pedig lesz egy finom ebéd apával kettesben amíg a manóka alszik. Mondani különösebben nem mondok neki semmit, mert még nem kérdezősködik. Majd holnap még kreatívoskodunk a mamáknak ajándékot, ha nem lesz vége a világnak. :) 25-én megyünk anyukámékhoz, és jönnek apósomék, 26-án dédihez megyünk.
2012. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom, hoyg karácsny van kap ajándékokat mindenkitől, de még nem igazán érti. Együtt diszítjük majd a fát-
2012. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tavalyelőtt akkor díszítettük a fát, amikor délután aludtak. Tavaly ez már necces lett volna, hogy valamelyik hamarabb felébred, vagy el sem alszik. Így villámgyors díszítés volt, amíg a fürdőkádban csücsültek. Apával váltottuk egymást, hol ő volt velük a fürdőszobában, hol én, addig a másik aggatta gyors a díszeket. (Aztán amikor este lefeküdtek, kicsit újra rendeztük a fát :)
2012. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, még csak egy éves, de szeretnénk ha már most sem látná, ahogy díszítjük, így 23-án éjjel díszítjük, amikor elalszik!

Készülni már hetek óta készülünk! Feldíszítettük a házat, kitettük az égősorokat kintre-bentre. Mivel nyilván őt a fények, díszek nyűgözik le elsősorban, így erre koncentráltam jobban!

2012. dec. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Együtt díszítjük a fát négyen 24-én délelőtt: apa, anya, nagytesó, ő pedig asszisztál. :)Pontosabban én főzök, és időnként bekukkantok, ha nagy a ricsaj, hogy mi folyik ott bent már megint? :)

Nagytesó már tud mindent, de emlékszem, hogy neki sem mondtunk semmi különöset, amíg ovis nem lett. Akkor viszont alkalmazkodni kellett ahhoz, amit ott mondtak nekik, nevezetesen, hogy az ajándékokat az angyalkák hozzák. :)

2012. dec. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!