Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babának mit lehet...

2 hónapos babának mit lehet adni "megfázásra, orrdugulásra"?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is vidd orvoshoz, egyébként sóoldatot fújhatsz az orrába, gyógyszertárba lehet kapni.Nekünk az Afrin vált be.
2012. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vinni, ő majd ad tanácsot. Kislányom 6 hetesen kapta el a náthát az ovis tesójától, sóoldat, orrszívás, csecsemőknek való Nasivin orrcseppet ajánlott. Ezt egy hétig, utána Calcimuscot.
2012. dec. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak az orrával van gond, nem köhög, nem lázas, nem muszáj orvoshoz vinni. Én tengervizes orrsprayt használok a kislányomnak, és porszívózom neki.
2012. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes, akkor a kis orrába cseppents egy kis anyatejet! Jobb mint bármelyik orrcsepp!!!
2012. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tengervizes oldattal öblítem ki a kisfiam orrát, porszívós orrszívóval kiszívom és utána még Nasivint cseppentek bele, mert az orrcsepp csak tiszta orrban használ. Arra figyelj, hogy ne száradjon ki a kis orra körül a bőr. Én gyakran kenem Neogranormonnal és így nem lesz sebes a kis nózija. Jobbulást a babádnak!
2012. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam 2,5 hós, most múlt el a náthája.


Sterimar sóoldatos orrspray, porszívós orrszívás... ennyit tudsz tenni.

2012. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szólok írták, illetve még adhatsz neki Cebion C vitamin cseppeket, én annyi cseppet adtam, ahány kg a súlya napi 2 részre elosztva, reggel és este.
2012. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!