Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos - kizárólag anyateje...

5 hónapos - kizárólag anyatejes - gyereknek enyhe megfázásra mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Most voltunk dokinál, azt mondta hogy tiszta a tüdő, a torka éppen hogy egy kicsit piros, és a garaton pici hólyagok vannak. Gyógyszert nem akart rá adni, Phytolacca CH9-et ajánlott. Van róla tapasztalatotok?
2012. nov. 6. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is 5 hónapos és 2 napja nagyon náthás. Tegnap voltunk dokinál, csak orrcseppet kapott, amit naponta 2x kell adni neki és gyakran kell leszívni a nóziját ami előtt sós-vizes cseppet kell cseppenteni az orrába!
2012. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xStefix ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem érzi nagyon rosszul magát, akkor ennyi elég is (tiéd + az 1. válaszolóé). Remélhetőleg az anyatej segíteni fog meggyógyulni.
2012. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, a doktornő még annyit javasolt, hogy én szedjek be napi 1000mg C-vitamint.
2012. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!