Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pelenkát milyen áron veszite...

A pelenkát milyen áron veszitek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A kisfiam tavasszal született, de azóta nagyon felmentek a pelenkák árai. Ha akció van, akkor is sokba kerül. Pamperst használunk, de nem zárkózom el más pelenkáktól se. Most kezdtük a 4-es méretet. Ha van elég pontom, akkor a Dm-be jó áron tudok venni (36 Ft/db Aktive baby), de ha nincs, akkor nem veszem meg horror áron a P.-t. Most vettem a Müller saját márkás pelenkáját, egész jó, hasonlít a Háppy Bellára. A Dm-es pelenka nem jött be. Próbáltunk még no name pelust is, tűrhető volt.

Írnátok nekem példát, hogy hol, milyen áron szerzitek be a pelenkát?

Popsitörlőből milyet használtok, hány darabos és mennyibe kerül?


2012. dec. 21. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

A brendonban volt nemrég Neogranormonos popsikendi 2 csomag 789 Ft-ért, ebből vettem sokat.

Illetve a Tescoban volt akciós a kartonos Pampers, és így a 4-es darabja 55 Ft-ra jött ki.

Én most a Huggies-t vettem, 3399 Ft volt az Auchanban, 60 db-os.

De, én is inkább a Pamperst szeretem, főleg éjszakára, úgyhogy lehet, hogy éjjelre azt kapja, nappalra pedig Huggies-t.

2012. dec. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nappalra Aldis pelenkát használok, egy csomag 2300 forint, teljesen meg vagyok vele elégedve. Éjjelre Pampers actice babyt használunk. Popsitörlőből a Tescos Mybabys-t, nagyon jó.
2012. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Popsitörlő: Rossmannban vettem most saját márkást Rossmanno kártyával 1500 hufért 6 csomagot. Ez nagyon jó áron volt szerintem, mert nagyon jó minőségű is. Pelust Happy beallat szeretem, de csak akciósan veszek. Amúgy Rossmannos Babydream pelust használok. Akciósan vettem eddig csak 4+-os kell már 50 forintra jön ki darabja. Nagyon jó minőségű. Rossmanno kártyával volt akciósan 1799 40 ill. 36 db-os. Most pedig olyan akció volt, hogyha két csomaggal veszek, akkor 2000 csomagonként, ehhez jött még a 10%-os kuponom. Úgyhogy így is annyi. Mindig figyelem az akciókat. Pampers nekem annyira nem jön be, de az sem rossz.

Vaterán is érdemes böngészni. Volt, hogy happy bellát vettem egy havi adagot 5000-ért innen a szomszédból:)

2012. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én dm-es vagy auchanos popsitörlőt használok. Utóbbi nagyon jó, és magyar :) sajna az árára nem emlékszem :(


az aldis pelus nekünk nagyon bevált. mondjuk annyira nem olcsó, ha nem akciós olyan 50 Ft/db

2012. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja igen, éjszakára Liberot használunk
2012. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
DM kuponnal szoktam Liberót venni 38Ft-ért. Ha nincs kuponom, akkor Lidl pelust veszek (nagyon szeretem), ez 48Ft-ra jön ki. 4-es méretet használunk mi is.
2012. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
DM-ben veszek liberót általában, gyűjtöm a pontokat és akkor bevásárolok elég sokat. Így kb 40-45 Ft-ba jön ki darabja. Popsitörlő szintén DM-es, nagy csomagot szoktam venni(4x80), de csak a zöldet, nekünk ez vállt be, az nekünk elég egy hónapra.
2012. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vesszük, Bebish márkájú. EP kártyára megy. Teljes ára 2400-2500 körül van, de mi 1700-1800-ért vesszük, mert van törzsvásárlói kártyánk. 25 Ft/db-ra jön ki egy 72 db-os (2-es méret).
2012. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :-)

Popsitörlőből a DM-eset használjuk, nagyon szeretem.

2012. dec. 21. 15:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Pelenkát mi pesten az ázsia centerben vesszük: (még 3ast használunk, de példának) 96db-os pampers 3500 Ft. Tescoban a 70db-os 3999 Ft.
2012. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!