Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5hós babám a napokban igen...

9,5hós babám a napokban igen rosszul alszik napközben és este is! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Foga még nincs, én nem is veszek észre semmi különöset (amúgy sem nagyon tudom megállapítani). Napközben az utóbbi 3-4napban 1 kínszenvedés a lefekvés, mert álmos, de nem akar elaludni. A második alvás délután ugyan ez. Este pedig ugyan így nehezen alszik el. Éjjel többször felsír, felnyöszörög, forgolódik, stb... Bemegyek megsimizem, alszik tovább, de volt olyan, h éjjel 1től félóránként kelt. Ma pl. megkímélt és csak reggel 6tól nyünnyögött 8ig. Nem gondolom, h nem álmos napközben., mert álmos, látni rajta, ill. este/éjjel is az, mert nem kel fel, csak mint írtam azokat csinálja. Nagyon jó alvó egyébként normál esetben! Fogzás tünetei lehetnek, front, vagy csak 1 újabb fejlődési/növekedési ugrás? Akinek ennyi idős a picije, tapasztalat?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. dec. 21. 11:55
 1/3 gabszem ***** válasza:
100%
Kislányom 10,5 hós, ő mindig is nyöszörögve szenvedve aludt, 60x körbefordul az ágyban éjszaka születése óta. Már megszoktuk. az utóbbi napokban őt is nagyon nehéz lerakni aludni. Nála vagy a fogak miatt van , mert jönnek a zápfogai, vagy lehet hogy át akar már állni napi 1 alvásra. De most nagyon sok front is van az is zavarhatja őket.
2012. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert 9,5 hós azért.


Minden gyereknek vannak rossz idöszakai. neked is. Csak te azzal zárod le hogy napok óta olyan rosszul alszol. foggalmad sincs mitöl, egyszerüen nem tudsz nyugodtan aludni.

Picid is ilyen. Ezt túl kell élni. Valkainél 1-2 nap valakinél 1-2 hét.

2012. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én babám 9 hónapos és ugyanez van nálunk is. Egy órát nem alszik egyfolytában éjszaka. Napközben is ugyanez mint nálatok! Sosem kelett altatnom, most meg a maj 10 kilós babámat hurcolni kell meg dudolni neki mire nagy nehezen elalszik. És még éjszaka is ha nem tud visszaaludni. Teljesen ki vagyok. Előtte nem volt ilyen. Betettem az ágyába és aludt is. Ez most egy nehéz korszak nálunk. Most jött ki az 5-ik foga és a többi is uton van. Meg beteg is, tüsszög, szörcsög a kis orra.
2012. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!