Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Humana tejpép van olyan jó,...

A Humana tejpép van olyan jó, mint a Nestle vagy a Milumil?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok különbség van köztük.
2012. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ugyan az. Én mindenfélét próbáltam, mindegyik jó is volt. Viszont a rossmanos az egy nagy adag kaka.
2012. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kicsit OFF:Hát én pedig azt mondom hogy tejpép és tejpép között óriási különbségek vannak- mind ízben,mind állagban,mind illatra.A Milupa-nak a Milumil tejpépje pl. tragédia...ilyen mű valami nem kis mellékízzel.Kisfiam soha nem ette meg még ha gyümölcsöt tettem is mellé..Azt hittem alapvetően a tejpéppel van a gond,de kipróbáltuk a Nestlé Alete-t: hát az valami isteni,még így felnőtt fejjel is.A gyermekem két pofira tömi,vagyis tömné. :) Simán felnőne azon szerintem.

Humanat konkrétan még nem próbáltuk tejpépnél,de alapvetően mi nagyon meg vagyunk elégedve a Humanas dolgokkal.

2012. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baba függő,ki melyiket szereti, de a Humana termékek a legjobbak. Ez egy felmérés alapján tudom, nem az én véleményem.
2012. dec. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lányom is a Humana tejpépet szerette a legjobban. Pl a Hipp szerintem nem jó, a Milumil is elég változó, hogy melyik jó, meg melyik nem. De Humanaból nálunk mind elfogyott. :)
2012. dec. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Humana, Dm és Rossmann saját márkás félig tele a kukában landolt, de a Milumil tejberizspép és a Nestlé tejpépek kifogástalanok. Szerintem.
2012. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Baba ízléstől függ hogy van e olyan jó :). az én babám a rossmanosat szereti a milumilt nem.
2012. dec. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nálunk a Milumil és a Nestlé vált be, a Milupa és a DM-es nem. Most a Brendonban akciós a Humana, ezért kérdeztem.
2012. dec. 22. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, 6-os vagyok. Akkor hasonló a babáink ízlése! :-) Mivel én is megkóstolom a tejpépeket, amiket adok a fiamnak, azt tudom mondani, hogy a Milumilhez és a Nestléhez képest a Humana elég íztelen. Szerintem egy próbát megér neked is, hogy megvedd, (én is akkor vettem Humanát, amikor akciós volt) de ha fent említett kettőt szereti, akkor lehet, hogy a Humana nem fog neki ízleni!
2012. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!