Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám nem fogadja...

3 hónapos babám nem fogadja el a tápszert, se kanállal, se üvegből, se a humana h. a-t, se a milumil h. a-t ezt írta fel a doki. Szerencsére szopizik, de nagyritkán estére elfogy a tejci, és nem hajlandó megenni a tápit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!


Próbáld meg a beba HA-t. Ha ez se jönne be, akkor pedig lassan de biztosan egy kis almalével lehet ismertetni a babát (pici sinlaccal vegyítve, de erről érdemes kikérni a védőnéni , gyerekdoki véleményét)

2009. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj nem Ha-s tápszert. Nekünk a mildibé1 jött be, fincsi édeskés íze van. Mellesleg nem is drága. Mi nagyon szeretjük. Talán jobban hasonlít a tejcid ízéhez.
2009. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

próbáld meg a Humana Babyfit-et

ez nem Ha-s, hanem Ar-es, nálunk csak ez jött be.

sokszor hallottam, hogy a baba semmilyen ha-s tápszert nem evett meg, és muszáj volt ar-re váltani.

ez a Babyfit banános ízű.

2009. dec. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Baba h.a sem jött be. :( Nem lesz baja tőle ha nem h.a-s tápit adok neki,és ezzel a kérdéssel nem rohanok a dokihoz a rendelőbe?
2009. dec. 1. 11:19
 5/9 A kérdező kommentje:
vagyis a beba h.a :)
2009. dec. 1. 11:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen kevesebb az esélye hogy allergiás legyen a tápszerre, érdemes kipróbálni az összeset, hátha ízleni fog valamelyik.
2009. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10:11-es vagyok. Nekünk a doki néni ajánlotta, a Mildibé 1-et. Ez régi tápszer. Ha nincs a családban valaki, aki allergiára hajlamos, akkor nyugodtan adhatod. Mi egyébként azért váltottunk erre, mert hasfájós volt. Egyszer helyettesítették a doki néninket és pont mentünk tápszert íratni. A másik doki azt akarta, hogy újra igyunk ha-t. Dehogy cserélek, ha ez bejött. Már 7 hónaposak vagyunk, a 2-t esszük. Semmi bajunk, kaka is van rendszeresen. Szerintem írass, légy határozott és kész. Egyébként te döntesz, hogy mit szeretnél kipróbálni. Ha nem jön be, lehet tovább próbálkozni.


[link]

Receptre 608 ft....szerintem egy próbát megér:)

2009. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A mildibé 1 -est sem fogadja el. :( Sőt a lefejt anyatejet se kanálból,se üvegből. Mit csinájak? Most meg félek hogy vakbél gyanum van és mi lesz ha korházba kötök ki,hogy fog így enni? :(
2009. dec. 3. 06:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! A mildibé1-es vagyok...Sajnálom, hogy nem jött be. Van itthon bontatlan Aptamil Ha prev-em, nagyon szívesen odaadom nektek..hátha jó lesz...
2009. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!