Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Váltsak vagy ne tápszert?...

Váltsak vagy ne tápszert? Milumil HA, vagy Humana Fit Plus?

Figyelt kérdés
Kisfiam lassan 3 hónapos, sajnos egyre többször kell kiegészítésként tápszert adni. Legelőször a Beba HA 1-et kaptuk, attól durva székrekedése volt, arról váltottunk Milumil HA 1-re, de ettől meg bukik, és a hasa is fáj (bár a hasfájást nem feltétlenül ennek tudom be, inkább most is akkor küszködik jobban, ha kakilni készül). Olvastam a Humana Fit Plus-t nagyon sokat dicséritek, ráadásul refluxos babáknak is való. Viszont tartok attól, hogy még jobban székrekedést okozna.. Ráadásul ez nem HA, ugye? Bár nincs allergiás a családban. És természetesen nagyon nem mindegy az ár sem, míg a Milumil támogatással 2200, addig ez az említett Humana 600? Érdemes kipróbálni, vagy sem?
2012. dec. 9. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi kipróbáltuk, és nagyon bejött!!! Megszüntette a bukást 100%-ig.
2012. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. Megszűnt a bukás, nem fáj a hasa és még olcsóbb is!
2012. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! És nem okozott sem székrekedést, sem tejkiütést?
2012. dec. 9. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Beba H.A, Beba H.A.A.R. Ezeket ette 6 hónapig a kisfiam, aztán jött a Humana Baby Fit banános. Nem okozott székrekedést, és mérséklődött a bukás. Ő nagyon bukós volt, 14 hónapos koráig eltartott, de a Humanával napi 1-2-re redukálódott, a Bebával 5-6 is volt!
2012. dec. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tejkiütést sem kapott! Előző voltam! Ha nincs tejallergiás a családban, akkor megpróbálhatod a H.A. tápszert elhagyni.
2012. dec. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Semmi problémát nem okozott, sem tejkiütést, sem szorulást, sem hasfájást. :)
2012. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!