Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Uzsonnára miket szoktatok...

Uzsonnára miket szoktatok adni 8 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
HA tejpépet adtam már neki, de lehet hogy attól kiütéses, nem merek többet adni. Egyébként még este meg reggel, és napközben elalváshoz szopizik, de ha uzsira is szopizik,akkor estére nem elég a tejem, ezért szeretnék délutánra valami mást adni. Gyümit eszik tízóraira, délben főzelék.

2012. dec. 21. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Vajas kenyér, joghurt, tejföl, mikor mi van.
2012. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
joghurt, vagy vajas kenyér sajttal, felvágottal
2012. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
joghurt, krémtúró, túró gyümölccsel ilyesmi
2012. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat.Lenne egy buta kérdésem..a joghurt az spéci babajoghurt vagy olyan amit mi is eszünk sima joghurt.Még nem kapott ilyen dolgokat azért kérdezem, de hogy ilyen egybehangzóan írjátok el kéne akkor kezdenem a túrót,joghurtot..
2012. dec. 21. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a HA tejpéptől kiütéses lesz, nehogy adj neki bármi más tejterméket!!! Először vizsgáltasd ki, hogy tejallergiás-e, mert a HA-tejpéptől való kiütés az egy nagyon erőteljes tünete lehet. Gyümölcslében főzött 7gabonás pép, zabkása nagyon jól helyettesítheti a tejpépet, és az íze is nagyon finom :) Még pépesített gyümölcsöt is keverhetsz bele neki.
2012. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyümölcsös sinlac pépet kap uzsonnára. Mi még csak most kezdjük bevezetni a tejtermékeket, már kap sajtot, túrót.Én rendes natúr joghurtot adok majd neki, nem baba joghurtot.
2012. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én babajoghurtot adok neki, túrót gyümölccsel keverve vagy tejpépet. Bocsi, de egy kérdésem lenne az előző válaszolókhoz, mert ez engem is nagyon érdekelne:) Milyen formában adjátok a kenyeret és a szalámit? Összeturmixoljátok vagy csak szétszeditek kis darabokra??És milyen szalámit adtok a babának?
2012. dec. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Yogobella-t. Kapott már túrót, tejfölt, sajtot. Semmi baja tőle. Most 9 hós. Lassan a tejet is bevezetem.
2012. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!