Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hós babátoknak milyen a...

11hós babátoknak milyen a napi étkezési rendje? Miket adtok neki tízóraira és uzsonnára? (egy két dolgot mondanátok)

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia:)

Igaz már 13 hós a lányom,de 11 hósan igy volt:

Reggel 7-8-9 -kor:)mikor hogy ébredt 250ml tápszer

10-11 -kor volt a tízórai:

-grízpép(humana)virsli,sajtos kenyér/kifli/,tojás+sajt összetörve kenyérrel,sonka+sajt kenyér/kifli,joghurt,gyümölcs,keksz,buláta ezeket variálom és uzsonnára is ezeket kapta csak váltogatva.

Mondjuk evett egy kisebb szelet sajtos kenyeret ,adtam hozzá 100gr gyümölcspépet ,fél banánt,v. almát.Attól függ milyen formában fogadja el a babád:)

Nálunk az ebéd kitolódik 2-3 körülre...ezért az uzsonna is 6 körül van ,függ a tizóraitól és az ebédtől,hogy melyik kombinációt választjuk...de ezt te is kitapasztalod!:)

Este 9 körül télen 8 körül 250 tápszer,persze van,hogy kevesebbet iszik meg belőle.

A tápszer és az összes többi étkezés is ugyan úgy van azóta is..max a korának megfelelően bővitjük a menüt:)

Remélem tudtam kicsit segiteni,ha van kérdésed még csak nyugodtan ird meg!

Üdv.

2012. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ma pl kb 10-15 szem meggy,egy db nápolyi és kb 2 szem eper.(tudom,hogy nem szabad,én adom ennyi)

ebéd húsleves cérnametélttel és répával,2. zöldborsós tokány csigatésztával+tejföllel.uzsonna-->vajaskenyér,párizsival 6 körül banán,vagy valami keksz féle ezt majd meglátjuk.reggel-este 150-200ml tápszer.(11hós)

2012. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a kettőtöknek.Tudtatok segíteni:)
2012. jún. 4. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!