Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akinek már 6 hónapos...

Anyukák, akinek már 6 hónapos körüli babája van és császárral szültetek, szerintetek normálisnak mondható, ha még fáj néha tompán a vágás?

Figyelt kérdés
Voltam 6 hetes kontrollon, ott mindent rendben talált az orvosom, de néha még most is érzem a sebem. Tehát tompán fáj, nem mondom, hogy nem lehet kibírni, de zavar. Vagy már sose lesz a régi? Januárban elmegyek majd dokihoz, de addig is kíváncsi vagyok más hogy van ezzel.
2012. dec. 21. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. :) Én nem egy embertől hallottam ilyesmit. Engem 15 hónapja császároztak de nagy ritkán még a mai napig érzek néha 1-1 kisebb nyilalló fájdalmat a hegnél. Vagy van, hogy például nagyon viszket. :) Azért a császár (annak ellenére, hogy sokan nem gondolják) nem egy kis műtét. Lehet, hogy hamar megvan de azért konkrétan a hasfaltól kezdve a méhedig mindenedet átvágják. Kell idő, hogy meggyógyuljon! :)
2012. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 19 hónapja volt, de 3 hónap után már nem fájt, csak viszketni szokott néha.
2012. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
júli 5.-én császároztak.nekem már egyáltalán nem fáj,sőt 4 hét után egyáltalán nem is éreztem.néha viszket,de a felette lévő rész meg teljesen érzéketlen.
2012. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11 hónapja császároztak,de azóta néha fáj,vagy viszket,főleg időváltozáskor.
2012. dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14 hónapja császároztak, és nekem nem fáj. Persze ott a bőr érzékenyebb. Arra gondoltam, hogy ha néha Aloe First spray-vel lefújnád, akkor talán egy kicsit nyugtatná, és hidratálná is. Hátha megszünne! Szerintem próbáld ki, nekem is ajánlották.
2012. dec. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8 hónapja császároztak és ha jön egy front, akkor nekem is fáj! Egyik nap szoptatás közben kislányom pont a vágás helyén megrúgott, hát...csillagokat láttam :) Akkor én is elgondolkodtam, hogy ez vajon normális-e, hogy még ilyen érzékeny. De tényleg nem kis műtét jó sok heggel, úgyhogy biztosan!
2012. dec. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt sajnos mindig fogod most már érezni:-(Ha jön a front,időjárás változás,ha megemeled nagyon magad...Az első császárom 6 éve volt,a második 9 hónapja...nem fáj a heg,minden rendben van vele,nagyon szépen nyógyult,de még is,érzek néha húzó,nyilalló fájdalmat.Mivel egy műtött területről beszélünk,amihez "hozzá lett nyúlva",ez már soha nem lesz a régi....
2012. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. 23 hónapja szültem, de időnként van most is egy-egy furcsa nyilallás. Szerintem is így marad, mert amit egyszer megbolygatnak... Nem vészes egyébként, de pl menstruáció idején szinte mindig "érzem" a vágás helyét. Nem számít, mert okkal volt, és csodálatos eredménye van! :)
2012. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek!

Remélem azért idővel jobb lesz, mert mostanában szinte minden másnap érzek tompa fájdalmat. Talán még pár hónapja jobb volt mint most 6 hónap után...

2012. dec. 22. 22:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne félj, jobb lesz! Nekem is volt egy ilyen időszak, meg is ijedtem, hogy akkor most valami komplikáció adódott így utólag, később?? De nem, semmi baj azóta. Szerintem még javában a belső varratok helye gyógyul 6 hónap után, az hónapokig eltart! Utolsó voltam ismét.
2012. dec. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!