Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyukák! Normálisna...

Tapasztalt Anyukák! Normálisnak tekinthetem az 1 éves kisfiam viselkedését? Más gyerek is csinálja?

Figyelt kérdés

Első gyerekem,tehát nincs nagy tapasztalatom mi az ami normális vagy mi az ami nem.

Egy ideje egész nap megállás nélkül kiabál,visít.

Ha játszik,ha eszik,ha meglát valamit stb. mindig csak kiabál.

Még az első pár nap elment a dolog,de már tart egy ideje és néha azért elég idegörlő,meg ugye bosszant az is,hogy nem tudom normális e ez.

Most fedezte fel a hangját és játszik vele,vagy mégis mire gondoljak?



2012. dec. 17. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom hogy 1 éveseknél nomrális-e még de nekem 4-hósan kezdte a lányom, most 6 hós de még csinálja. Ö annyira bele éli magát a tárgyakba hogy közben erösen morog, majd kiabál, sikitozik.

Az orvost kérdeztem és azt mondta hogy addig normális míg kitudom könnyen ugrasztani ebböl a helyzetböl, vagy is ha szolok neki vagy megsimogatom akkor rögtön abba hagyja és rám néz.

2012. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de hallásvizsgálaton voltatok? Ott rendben volt minden?
2012. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen,voltunk hallásvizsgálaton,rendbe volt minden.

Szerintetek vinnem kellene valahova?

Kezdjek aggódni?

2012. dec. 17. 21:31
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem vedd fel videóra és legközelebbi vizsgálatkor mutasd meg az orvosnak.
2012. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A enyém 15 hónapos ő is kiabál meg visít főleg ha jelezni akar nekem valamit, vagy ha valami nem sikerül, vagy kér valamit akkor sikít. De gondolom a tied sem megállás nélkül csinálja. Én a sajátom alapján normálisnak gondolom, a hallásával tuti nincs gond, mert mindent hall pl telefoncsörgésre kutyaugatásra mindig nagyon figyel. 2 gyerekes anyuka
2012. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát a hangját nem egyévesen fedezi fel, hanem jóval hamarabb.

Az enyém is egy éves pont, és van,hogy ő is kiabál, de nem egész nap.

Biztonság kedvéért, kérdezz meg egy dokit!

2012. dec. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 coffeez ***** válasza:
Próbáld meg kizökkenteni belőle. AZ én fiam is csinálja, ha nagyon dühös, mert valamit akar és nem lehet vagy nem figyelek rá. Engem is idegesít (meg gondolom a szomszédokat is :)). Én gyorsan mutatok Neki valami hűűű de érdekeset, amire tudom, hogy rákap és már vége is. Kitartás! :)
2012. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem normalis.
2012. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2012. dec. 21. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!