Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki melyik márkájú cipőre...

Ki melyik márkájú cipőre "esküszik" első kiscipő esetében? Nektek milyen volt és miért pont az?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 13:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek!

Az ortopédián én is rákérdeztem erre a harántemeléses dologra,ott a doktornő azt mondta,hogy jobb volna ha nem lenne benne.

Úgy tudom a D.D-s cipők zömében van. :/

Még szétnézünk jó alaposan azért!

2012. dec. 22. 18:18
 12/16 anonim ***** válasza:
A mi D.d Step cipőnkben nincs ilyen(1.voltam)
2012. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Superfit. Nem tudom, milyen messze van tőletek, de Martfűn van a Legero cipőgyár boltja, ahol lehet ezt a márkát kapni, jóval olcsóbban, mint a boltban van. Téli csizmát bakancsot 4250-7000-ig vettünk a lányomnak és a fiamnak.
2012. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csakis a Salus cipőkre esküszöm.
2012. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak superfitet adunk a fiamra. Hajlékony talpa van, belül puha, tartja a bokát, jó minőségű.
2012. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14es válaszoló vagyok. A gyerek ortopédus nekünk is azt mondta, nem szabad semmiféle harántemelőnek lenni a cipőben. A talp részén ne legyen semmilyen dudor. Én megfogadtam a tanácsát.
2012. dec. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!