Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi és milyen kiscipője...

Mennyi és milyen kiscipője van tipegő-járó babádnak, akit már játszóterezni is viszel? Első lépés cipő, játszóteres cipő, esetleg otthoni kiscipő is?

Figyelt kérdés
Van itthoni Liliputink és van egy kisszandi,ami Bobbi Shoes, ezt eredetileg játszóteresenek szántam. De most elbizonytalanodtam, lehet,hogy inkább venni kellett volna vmi zártabbat játszótérre és inkább vmi jobb első lépés cipőt utcára? Ezt a Bobbi shoes-t már rájuk kellett adnom kintre, de nem hiszem,hogy ez lenne az ideális első lépés cipő. Ikreim vannak, az egyikük még csak tipeg, bizonytalanul jár, de kapaszkodás nélkül.
2012. jún. 4. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

a fiamnak 18-as lába van majd egy éves.

cipői:

van egy zárt amit örökölt ez jól jön a szeles hideg napokon. béleletlen amúgy.- barenshue-


van egy bobbi shoes szandálja még nem nött bele totál nyárra vettem .


játszótérre ha megyünk akkor adok rá kis tutyit v. zoknit csak. változó.


kintre csak akkor adtam cipőt ha már lépeget. addig pl. lakásban elég a zokni v. mezitláb.

2012. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk LBL kiscipőink vannak kintre is, bentre is. (bár mostmár nem csúszkál, így elég bentre a zokni)

Kisfiam kapaszkodva lépeget a bútorok mellett, tolja a bébikompot (bele nem ült soha, valahogy nem szerette, amit nem is bánok:))


Én a zárt orrú, puhatalpú szandálokat részesítem előnyben, ilyenünk van:

[link]


Ebből a szandálból van két pár: egy kék, egy barna.

illetve ha majd strandra megyünk egy ilyen van neki (de utcára is jó):

[link]



Zártból pedig ez:

[link]


Zárt i

2012. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóval van még egy liliputink is, de azt már nem hordja....bent beleizzad a lába, kintre meg jobbak ezek az LBL-ek.
2012. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!

Nem ismerem ezeket az LBL cipőket,de nagyon aranyosak! Az áruk is egész jó,szóval tetszik! Kösz a tippet!

2012. jún. 4. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:

11 hós, egy szandija van, ami járásra való. Néha tipeg már kézen fogva kint, de letörlöm a talpát, ez van ittbentre is.

Illetve csak lenn, mert a kisasszony leveszi... Kocsiciői vannak még :)

2012. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!