Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az h kérdezek...

Miért van az h kérdezek valamit pl h ezt meg ezt nem csinálja a babám baj e, és akkor jönnek a szuperanyuk h "nem tudom h baj e de az én gyerekem ezt már 100 éve csinálja"?

Figyelt kérdés
Mindha valami verseny lenne h kinek ügyesebb a gyereke.
2009. aug. 24. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Szerintem te versenyzel,mert eggyátalán nem biztos,hogy rosszindulatból irnak neked ilyeneket.De tény az anyukák többségébe ez benne van.Ha kérdezel valamit és rosszulesik a válasz akkor te érzed magad versenyhelyzetben.Pedig nem kéne.Minden baba más és más,szuperanyukák meg nincsenek.semki.mégha nagyon akarja is.Szuper gyerekek sincsenek.Csak anyukák akik elfogultak.Nem bántásbó irtam ezt neked,gondolom le leszek pontozva,csak kérdeztél és nekem ez a véleményem.
2009. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valakinek a babája valamit előbb kezd el csinálni, arról nem az anyuka tehet. Lehet hogy Gizike lánya 3 hónappal előbb ül fel az én babámnál, de attól még sem én, sem a babám nem vagyunk rosszabbak náluk. Csak mindenki szeret dicsekedni ennyi az egész. Ne érezd magad kevesebbnek, egyszerű oka lehet ezeknek. Pl.az én fiam 9 kg, és bizony 1,5 hónappal később sikerült felemelnie a popót mint a vele egyidős kislánynak.
2009. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű. Ha téged ennyire zavar, hogy esetleg mások babája kicsit előbb csinál dolgokat, mint a tiéd, ne kérdezz olyan kérdést. ott a védőnő el fogja mondani, mi jó, mi nem. különben a baba ilyen szintű fejlődéséhez, tényleg semmi köze az anyukának. nem én mondom meg, hogy mikor kezdjen el járni, vagy hogy mennyit hízzon egy héten, kicsit gondolkodj, és nyugodj meg....
2009. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezen az oldalon pont az a lényeg,hogy megosztjuk egymással a tapasztalatainkat.Ehhez hozzátartozik az is,hogy mindenki leírja,hogy náluk hogy volt a dolog.Ezt nem dicsekvésből írják az anyukák.

2009. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!