Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejérzékeny gyanus babáknak...

Tejérzékeny gyanus babáknak mikor nőtte ki az allergiát? Mikor adtatok neki tejterméket?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!A lányom 6 hósan lett gyanús,teljesen diétázott,szinte előlről kellett kezdeni a hozzátáplálást(tápszeres volt,a sima táptól lettek kiütései)Most 10.5 hós,és már semmi baja,már eszik joghurtot,sajtot,sima tejpépet,szerencsére semmi pötty.Neki gasztroenterológus javasolta a diétát pár hónapig,aztán meg kellett terhelni a diéta után sima tápszerrel a szervezetét,de 2 pöttyön kívül semmi nem jött.Úgyhogy gyógyultnak nyilváníttatott a lányom:)
2009. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lányomnak 1 évesen kezdtem bevezetni a túrót, joghurtot, de sajna hasmenése volt tőle. A tejjel már nem is próbálkztunk. Még a fagyi is meghajtotta...

Maradt a laktózmentes tej, forralva, ezzel nincs gond, de semmi más tejterméket nem kap.

A sütit, péksütit, kakaóscsigát megeszi, azzal nincs baj, csak a nagyobb mennyiségü tejjel.

A doki azért mondta, hogy néha próbálkozzak be majd a sima tejjel, de én azt olvastam, hogy 3 éves kor körül kinőhetik ezt.

2009. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!